Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení monitoru přes VGA - není signál

Dobrý den,koupil jsem pc s grafikou Ati Radeon HD5850 1GB.Problém je,že je to nastavené asi na připojení hdmi,přes tv mi to jde.Potřebuji to ale připojit přes vga na monitor a tam mi to hlásí,že není signál.Kde se to prosím dá nastavit-připojení vga.
Děkuji.

Změna hloupého předmětu, původně: vga (host)

Ne, v grafické kartě, ani nikde jinde (vyjma případné volby vstupu monitoru) se nemusí nic nastavovat.
Díval jsem se na tu kartu - zdá se, že má dva DVI-I výstupy. Vyzkoušel jsi oba? Zkusil jsi někde jinde redukci DVI-VGA?
Doufám, že jsi nepoužil šílenou kombinaci Konektor_DVI - kabel_DVI - Redukce_na_VGA. Pokud ano, tak věz, že mechanicky to sice takto zapojit můžeš, ale elektricky to nemůže chodit (tedy, existují kabely DVI s VGA, ale jsou příšerně drahé a neobvyklé).