Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky monitor Benq - TN nebo IPS?

Ahoj, než to tedka definitifně objednám doporučujete jaký monitor: BenQ RL2455HM - LED monitor 24, TN panel, ale rychlá odezva. Nebo Benq BL2411PT - LED monitor 24, kjvalitnější IPS panel, ale horší odezva. Dík
Jestli máte někdo doma tyhle monitory prosím o popis jaké jsou.

Změna hloupeho předmětu, původně: spěchá objednávam (host)

TN panel, ale rychlá odezva vs. kvalitnější IPS panel, ale horší odezva

to je naprosto správně, je to dáno technologií. Která vlastnost je pro vás významější už si budete ovšem muset rozhodnout sám. Rozhodujte uvážlivě, je volba na celý život.