Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk rádia z reproduktorů

Ahoj.

Možná můj dotaz bude znít divně, ale je to tak. Z mých reproduktorů u PC je slyšet strašně potichu rádio Krokodýl, když je zesílím zvuk se nezesílí.. jen šumění. To rádio hraje i když je PC vypnuté!! Fakt nevím, chvíli sem myslel, že mi hrabe, ale je to tak a nevím co s tím?? Nějaký vir nebo něco??
Poradtě prosím.

Díky

Mas vela moznosti:
1. vypinaj aj repro (trebars predlzkou s vypinacom vypnes vsetko)
2. vyhod ich a kup si kvalitnejsiu znacku
3. zatoc kabel do slucky, alebo pouzi iny kabel kvalitnejsi, inej dlzky, ak sa da menit, apod.
4. Zober pajkovacku a odrus si to malym kondikom na vstupe zosilovaca apod.