Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VMware - instalace XP pod Vistou

Poradí mi někdo,prosím,jak nainstalovat do VMware Workstation virtuální XP? Dostal jsem se s průvodcem po konfiguraci virt. PC,načetl ISO instalace XP a spustil virt. PC (Start this virtual machine).Následovala "modrá smrt" Hostitelský OS je Vista.
Podotýkám, že mám odstavený Daemon Tools(i odpojenou mechaniku).Co je špatně?
Děkuji.

O té aktivaci přes KMS server ve Workstationu 5.53 vím, taky jsem jí zkoušel - i ona na některých počítačích hází BSD. Workstation 5.53 prostě oficiálně není pro Vistu, myslím, že dokonce při spuštění pod Vistou píše varování. Ta nekompatibilita se projevuje tím, že občas (i když ne moc často) udělá modrou obrazovku... s tím asi nic nenaděláš. Zkus Workstation 6b.

Dopr.... a už to začíná, lidi zobou M$ z ruky, Vista hází modrý :x: a v pozadí stojí Velkej Bill a posupně se chechtá... A bude hůř a dotazy tohodle typu budou přibejvat. Bohužel, protože lidi jsou nepoučitelní. Není lepší si nainstalovat reálný XP a na celou Vistu se zVisoka Visr**?

Vistu jsem taky zkoušel, bohužel, asi jsem natolik zmlsanej ixpéčkama, že mě nepřesvědčila. Už ji nechci, teda leda v tom případě, že nezabere pět giga po instalaci, nebude potřebovat giga ramky pro jakžtakž slušnou práci, nebude chtít aktivovat každýho půl roku (nebude chtít aktivovat pokud možno vůbec) a nebude mě vjednomkuse votravovat nějakýma stupidníma hláškama o administrátorskejch právech. Howgh.

Tak si ji neinstaluj když Ti nevyhovuje, ale nesnaž se pomlouvat čemu nerozumíš - jsou lidé co budou chtít pracovat s novými technologiemi, skvělým firewallem, bezpečným prohlížečem a s uživatelskými právy tak jak se má, a pak jsou holt lidé kteří jsou nepoučitelní a budou si pro všechno používat administrátorský účet v XP, pokud možno bez hesla. Ostatně vsadím se že jsi stejně remcal když byly nové Windows XP a bezpochyby jsi tvrdil, že budeš používat Windows 2000 na věčné časy. A teď máš Windows XP...