Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizacewin 98 na win 98SE

Dostal jsem se na počítašč na kteém jsou nainstalovány win 98 ale potřeboval bych tam dostat win98SE. Zná prosím někdo nějaký postup nebo aktualizační soubor který by udělal z 98 98SE??
(pokud možno abych nemusel reinstalovat veškeré aplikace ze starých woken) Předem dík za všechny odpovědi.

Zdravim

To, co psal Rce win.com -> win.old ... se mi osvedcilo spis pri prechodu z W95 na W98.

Pokud pri prechodu z W98 na W98SE se objeví chyba
SUWIN caused a General Protection Fault
in module KRNL386.EXE at 0001:4DE7

pocti si zde:
textIN.htm

( uplne dole )

Osobne mam W98SE docela rad. Prvni system, kde jaksi chodilo USB a celkem slusna podpora HW. Bohuzel neumi NTFS a tudiz velke soubory, takze dnes jen vzpominam.