Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak počeštit Win mce?

Při koupi třeba notebooku, který se dodává pouze s en Win ( např.: http://www.computershop.cz/eshop/default.asp?mtc=0& cls=stoitem&stiid=32023&stiplname=toshiba-g30-17w-t 2600-dvd-rw-2x100g-1g-nv-bt-mce )
mám obavy, že méně znalý uživatel si neporadí a navíc některé české aplikace mohou být zobrazeny špatně.
Je možno s tím něco udělat?

Nebo jinak. Sháním co nejlepší nb do 35000,- s DPH, graf kartou NV ( 7300, 7600 apod. ), výstupy S-VHS a VGA nebo DVI. Líbil se mi Asus F3JC-AP025H, ale najednou zmizel a nevím kde jej sehnat.

Našel jsem nějaké detaily (výňatek z jednoho fóra):
V balíčku jsem měl 4CD, nejdříve nainstalujete XP ze 2 CD s hologramem, pozor na výzvy vkládání CD pak se nainstalují Media Centry, pak je registrujte a udělejte Windows Update a nakonec lokalizaní 4. Cd to počeštíte- viz návod cs Doporučený postup při instalaci WMC 2005 Celý systém mi běhá naprosto super, pro nahrání programu se PC sám vzbudí a po nahrání pořadu se sám zase uspí do Hibernace.