Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s virem

Dobrý den. Mám problém s virem v systému.Jendá se o trojský kůň a chci se zeptat jestli jde nějakým způsobem odstranit, nebo musím formátovat PC. Používám NOD32. Jedná se o soubory

C:\WINDOWS\system32\Rayfell.exe
C:\WINDOW S\system32\rdriv.sys Díky

Tak tady čtu každou chvíli o nějaké infekci,
ale nevím přesně, zda se jedná o ten stejný
antivirový program, oceněný asi tak 256132768
cenami z různých bulletinů? Sorry za mou neznalost 8-)

Psychicky slabší jedinci to budou svádět na nastavení userů :-)

Jak někde vidím rdriv.sys zježí se mi všechny chlupy. Je to rootkit. Kdysi jsem to řešil na foru na viry.cz. Výsledkem byla plichta. Virus odstraněn, ale Win zůstaly v nepoužitelném stavu.

No on ten borec, co u PC sedí, taky stahuje kdejakou chujovinu a když mu NOD začne řvát, tak raději vypne NOD, takže nevím kdo ten stav Win zavinil víc.

Moderátoři v tom foru jsou skutečně machři. Mrkni se tam a hledej v rootkitech rdriv.sys.

no ja Nod nevypinam a presto jsem mel v pc trojana, o kterem Nod vubec nevedel, Kaspersky ho zrusil hned.Mam Noda i KAV placenou verzi. Nestahoval jsem cracky, ale shanel jsem program na konverzi mp3. Neklikam a an neinstaluju kazdou p... Stalo se to uz vickrat a dost me to prekvapilo.