Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s virem

Dobrý den. Mám problém s virem v systému.Jendá se o trojský kůň a chci se zeptat jestli jde nějakým způsobem odstranit, nebo musím formátovat PC. Používám NOD32. Jedná se o soubory

C:\WINDOWS\system32\Rayfell.exe
C:\WINDOW S\system32\rdriv.sys Díky

Jak někde vidím rdriv.sys zježí se mi všechny chlupy. Je to rootkit. Kdysi jsem to řešil na foru na viry.cz. Výsledkem byla plichta. Virus odstraněn, ale Win zůstaly v nepoužitelném stavu.

No on ten borec, co u PC sedí, taky stahuje kdejakou chujovinu a když mu NOD začne řvát, tak raději vypne NOD, takže nevím kdo ten stav Win zavinil víc.

Moderátoři v tom foru jsou skutečně machři. Mrkni se tam a hledej v rootkitech rdriv.sys.

no ja Nod nevypinam a presto jsem mel v pc trojana, o kterem Nod vubec nevedel, Kaspersky ho zrusil hned.Mam Noda i KAV placenou verzi. Nestahoval jsem cracky, ale shanel jsem program na konverzi mp3. Neklikam a an neinstaluju kazdou p... Stalo se to uz vickrat a dost me to prekvapilo.