Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno instalace routeru

Ahoj mám problém při instalaci routeru D-Link Dir 100
Instalační program při ukládání dat vypíše chybu
V aplikaci DWizard MFC application došlo k chybě a je třeba ji zavřít.
Mám systém Win XP prof. sp2. Dík za radu.

V návaznosti na předchozí odpověď dodám, že tento router je továrně nastaven na IP adresu 192.168.0.1, takže pokud máte vše správně zapojené a nikdo se zatím nešťoural v nastavení, měl byste se pomocí této adresy do routeru bez potíží dostat z vašeho prohlížeče. Jméno uživatele pro přihlášení je Admin, heslo je prádné.

mě to nefunguje přes tu IP adresu mi to nejde jak a co zkontrolovat a udělt prosím o podrobný popis
Děkuji

když dám ipconfig zobrazí se vše jak má když dám ping tak už nic a přes webové rozhraní mi to hdí hlášku unaurizet .... tak co stím ::)

no to je právě ono hodí mi to hlášku, že nejsem autorizovaný zkusil jsem to na jiném PC a to samé tak nevím co dělám špatně šlo se mi s routerem spojit ale jen přes wifi nastavil jsem IP routru ale zase nic přes kabely mi to nefachá pomoc ......

Pokud to po vás nežádá zadat jméno a heslo, zkuste router dle návodu tlačítkem vyresetovat do továrního nastavení a začít znovu. Pokud to po vás jméno a heslo žádá, tak ho pochopitelně musíte správně zadat. Co je z výroby nastaveno, najdete v manuálu k vašemu routeru.
Rovněž není k zahození zkusit to z jiného prohlížeče. Nejméně problematickým se při těchto operacích jeví IE.

takže byl jsem 1 hodinu na telefonu s maníkem z helpdesku přímo z D-link a nepomohl mi. Nevím co dál zkoušel jsem to i na druhém PC a nic. nelze ani po resetu ani jinak když dám START - SPUSTIT-CMD a ipconfig tak se mi ojeví ..... ale přes webové rozhraní se k tomu nedostanu. není něco co bych měl udělat aby to šlo .... fakt nevím !!!

dělám resetuji a nic .....

:-D
:-?
ale pořád nic jak mám mít nastavenou síťovku a není možné aby byl router vadný ?

mám dva pc a ani na ednom nefunguje

návod tam je dokonce instalační cd a tam mi to pořád hází hlášku ať vyměním kabel a udělám znovu už jsem to zkusil se třama kabelama a nic .... tak co dělám špatně :i: