Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak z DVD filmu vyhodit úvodní nesmysly

Chci si udělat záložní kopii DVD filmu a vyházet úvodní nesmysly (reklamy a další hnusy). Nemůžu však přijít na to, jak to udělat. DVDShrink to umí pouze nahradit obrázkem (nedostatečné). 1ClickDVD oznámí, že disk je chráněn proti kopírování, stejně tak CloneDVD a to i když použiji AnyDVD. Zajímavé je, že kopie jde udělat úplně normálně, bohužel buď jen samotného filmu (bez menu či bonusů), nebo 1:1 se vším všudy. Já však chci zachovat vše (film, menu, bonusy) kromě úvodních pár minut nesmyslů před naběhnutím menu.

Co radíte?

Řešení je zcela jednoduché:
1) Nainstalovat DVD Region+CSS Free - musí být registrovaná verze, protože neregistrovaná neumožňuje nastavit klíčovou volbu.
2) Spustit DVD Region+CSS Free - nastavení Add-Ons - Direct Play - Go directly to DVD Menu (druhá možnost, než je nastaveno zde: http://www.dvdidle.com/images/screenshot/bs4_drf.gi f)
3) Zkopírovat DVD jakýmkoliv programem, který podporuje DVD Region+CSS Free. Já používám starý dobrý DVD Shrink, kterým to natáhnu na disk, a pak to po případné další editaci vypaluju v Neru, ale dá se samozřejmě použít i jiný program - dle zvyklostí uživatele.

Výsledkem bude DVD, které po startu spustí hned menu a přeskočí všechny ty "hnusy," které na disku zůstanou v "mrtvém" stavu.

Vyzkoušeno, ověřeno.
Nádhera!