Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Vypínání monitoru...

Ahoj, když zapnu počítač, tak se mi po 1-2 sekundách vypne monitor, přičemž světýlko monitoru je stále zelené. Když monitor vypnu a zapnu, tak se zapne zase pouze na 1-2 sekudy. Počítač ale "normálně" běží. Prosím poraďte...Děkuji

Dobrý den, mám LCD monitor BELINEA 1705 S1, model No: BP10001, po zapnutí PC, nebo ručním se sám automaticky vypne cca po 15 vteřinách provozu, při rosvěcení je nejdříve více červené barvy, posléze se ustálí na normálních barvách a po cca těch 15 vteřinách se sám vypne a je nutné jej opět zapnout vypínačem. Prosím o radu, co s tím, zda je to porucha v elektronice a pokud ano tak kde mám hledat, nebo jestli je to v nějakém nastavení, tak jak to přenastavit. Na stejném compu mám nyní CRT monitor a ten funguje normálně. Díky.