Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - uživatelé s právy Users

Jako admin (s právy administrátora) jsem nainstaloval Firefox. Několik dní běžel v pohodě, ale nedávno se objevil následující problém: Běžní uživatelé (kteří se přihlašují k počítači a mají omezená práva Users) musí 3x potvrdit následující hlášku, než se před nimi otevře okno ff:
Registrace se nezdařila. Aplikace Firefox nemohla nainstalovat tento doplněk, jelikož se ji nepodařilo zaregistrovat do chrome. (...)

Za problémem stojí rozšíření "oafrfox", které se automaticky stáhlo a nyní má tendenci se instalovat. Vzhledem k tomu, že uživatel nemá dostatečná práva, instalace doplňku se nezdaří.

Zkoušel jsem některá řešení:
1) Složce C:\Program Files\Mozzila Firefox - pro Users nastaveno právo měnit, číst.
2) V registrech pro HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MOZILA - pro Users nastaveno právo Úplné řízení
3) Přihlásím se jako admin, jednou spustím ff, doplněk se nainstaluje... ...ale dělejte si to u 50 počítačů několikrát za rok :-(

Děkuji předem za jakoukoliv pomoc.

AHAHAHA "multiplatformní" prohlížeč, funguje na všech operačních systémech stejně :-D:-D

(Moc se omlouvám nemohl jsem si to odpustit).

Proč se to oafrfox instaluje? Nejde to automatické stažení náhodou nějak zablokovat?

Jinak, jediný prohlížeč rozumně spravovatelný centrálně je Internet Explorer.

Heuréka, přišel jsem na to...

V síti používáme aplikaci Optim Access, takže to rozšíření zcela jistě bude patřit k němu. Nedošlo tedy ke stažení tohoto rozšíření z netu, ale k pokusu o implementaci balíčku uvedeným programem.
Stačilo tedy pouze jedinkrát spustit Firefox jako administrátor a problém se tím navždy vyřešil.

A já si pořád říkal, že to "OA" na začátku názvu balíčku se mně zdá nějaké povědomé...

PS: Taky jsem ještě firefoxu nepřišel na chuť... Zvláště poté, co MS vydalo IE7...