Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - uživatelé s právy Users

Jako admin (s právy administrátora) jsem nainstaloval Firefox. Několik dní běžel v pohodě, ale nedávno se objevil následující problém: Běžní uživatelé (kteří se přihlašují k počítači a mají omezená práva Users) musí 3x potvrdit následující hlášku, než se před nimi otevře okno ff:
Registrace se nezdařila. Aplikace Firefox nemohla nainstalovat tento doplněk, jelikož se ji nepodařilo zaregistrovat do chrome. (...)

Za problémem stojí rozšíření "oafrfox", které se automaticky stáhlo a nyní má tendenci se instalovat. Vzhledem k tomu, že uživatel nemá dostatečná práva, instalace doplňku se nezdaří.

Zkoušel jsem některá řešení:
1) Složce C:\Program Files\Mozzila Firefox - pro Users nastaveno právo měnit, číst.
2) V registrech pro HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MOZILA - pro Users nastaveno právo Úplné řízení
3) Přihlásím se jako admin, jednou spustím ff, doplněk se nainstaluje... ...ale dělejte si to u 50 počítačů několikrát za rok :-(

Děkuji předem za jakoukoliv pomoc.

Heuréka, přišel jsem na to...

V síti používáme aplikaci Optim Access, takže to rozšíření zcela jistě bude patřit k němu. Nedošlo tedy ke stažení tohoto rozšíření z netu, ale k pokusu o implementaci balíčku uvedeným programem.
Stačilo tedy pouze jedinkrát spustit Firefox jako administrátor a problém se tím navždy vyřešil.

A já si pořád říkal, že to "OA" na začátku názvu balíčku se mně zdá nějaké povědomé...

PS: Taky jsem ještě firefoxu nepřišel na chuť... Zvláště poté, co MS vydalo IE7...