Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Testování ventilátoru zdroje

Dotaz mě napadl při čtení tohodle. Nedala by se otestovat funkčnost (alespoň ventilátoru) zdroje tak, že by se na 220V připojil holý zdroj (na něj nic nepřipojovat) a ten by se zapnul? Alespoň vrtulka by se měla točit, ne?

Jestli je to úplný elektrikářský blábol, tak to raději rovnou smažte... :-x

jako zátěž dávám 2 autožárovky, jednu na pětivoltovou a jednu na dvanáctivoltovou větev. Má to dvě výhody -
1.je krásně vidět, když zdroj blbě stabilizuje
2.využiju žárovky se spáleným jedním vláknem;-)