Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čistící programy

Zdravím
Můžete mi prosím poradit zda pro Win.XP mohu použít tyto dva programy a zda se navzájem nevylučují (zda nemají stejný úkol):
Advanced WindowsCare V2 Personal a TuneUP Utilities 2007
Děkuji

Pokud nejsi sám schopen najít ani základní informace o programech, vřele bych doporučil je nepoužívat. Windows jistě budou fungovat (možná i lépe) bez nich.
Úkolem většinou je znehybnit Windows a často se to i daří. :-D
Občasná defragmentace a vyčištění registrů nějakým jednoúčelovým programem stačí, psalo se tady o tom už dost. Zkus třeba RegSeeker.