Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hlasitý reproduktor při volání samsung galaxy s4

Ahoj, prosím vás, mám samsung galaxy S4 LTA. Tak 2 týdny se mi občas stane, že když někomu volám, nebo přijmu hovor, zvuk jde z reproduktoru a ne ze sluchátka. Reproduktor je přitom vypnutý. Musím ho zapnout a hned vypnout a pak už je zvuk jen ze sluchátka. Nic jsem neinstaloval nového, žádnou aplikaci. Nevíte prosím čím by to mohlo být? Zkusil jsem restartovat, ale nepomohlo to. Do továrního nastavení se mi moc nechce :-), hlavně když nevím jestli by to vůbec pomohlo. Nevíte prosím někdo co s tím? Děkuji M.

Napřed se podívej do nastavení. Samsung neznám, ale mělo by to být někde v sekci usnadnění.
Proximity senzor hlídá změnu vzdálenosti telefonu od něčeho. Takže pak je schopný třeba zapnout hlasitý odposlech, když při telefonování oddálíš telefon od ucha. Pokud by byl vadný,případně si jej něčím zakryl, může chybné vyhodnocení způsobit to, že se bude zapínat reproduktor.

Záruka by se na to samozřejmě vztahovala, ale pokud navštívíš nějakou Samsung prodejnu, třeba ti pomohou - určitě s nastavením nebo vyhodnocením, že je něco špatně.

taky jsem v nastaveni nenasel, autorizovany servis udela jako prvni obnovu tovarniho nastaveni, to nakonec muzes udelat sam.

co by bylo dobry vedet, jakou verzi androidu tam mas, protoze ja treba jedu na 4.4.2, na Androidu 5.0.1 jsou pry dle lidi na netu chyby, mozna i to co ti to dela, zkusil bych se poptat v prislusne sekci pro SGS4 na androidforum.cz, zda to nedela jeste nekomu.

jestli nepomuze obnova do tovarniho nastaveni, tak je to ale urcite vhodne dat na reklamaci.

Ahoj Miloši007, v takovém případě doporučujeme aktivovat na Vaší Galaxy S4 tzv. bezpečný režim. Ten aktivujete tím, že telefon vypnete a znovu zapnete. Potom při načítání systému přidržte stisknuté tlačítko pro snížení hlasitosti v okamžiku, kdy se objeví logo Samsung. V bezpečném režimu jsou blokované aplikace třetích stran a je k dispozici pouze tovární softwarová výbava.

Pokud se v bezpečném režimu Vámi popisované chování neprojeví, doporučujeme zálohovat z telefonu Vaše data a následně obnovit tovární nastavení. V opačném případě, kdy se Váš telefon bude projevovat stejně a příchozí hovor bude slyšet z reproduktoru i v bezpečném režimu, aniž byste ho aktivoval, kontaktujte prosím náš autorizovaný servis.

Nejbližší servisní středisko si můžete vyhledat pomocí následujícího odkazu, nebo můžete kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle 800 726 786, kde Vám kontakty vyhledáme. http://www.samsung.com/cz/support/servicelocation/

Dobrý den,
v reakci na Vaše řešení jsme zkusili tento problém vyřešit , v bezpečném režimu to funguje tak jak má, nicméně když se vrátí telefon do klasického režimu tak opět je hlasitost doslova nesnesitelná. Jak se dá zjistit , která aplikace to vyvolala? šéf tvrdí, že poslední dobou nic nenainstaloval, že se jen stáhly aktualizace ( a ty se stahují samy , takže ani neví jaké). Můžete mi poradit co s tím tedy udělat? Mockrát děkuji.