Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem webový formulář

Ahojte, poraďte prosím, existuje nějaký script, kterým by se do webového formuláře dalo vložit políčko "přidat z disku"? Tedy něco, čím by se ke zprávě dal přidat obrázek, popř. jiný soubor. Php neovládám, prosím pokud by bylo něco v html. Děkuji

Bez podpory na strane servera to nepôjde, takže sa bez napr. PHP nezaobídeš.

V skratke: V HTML musíš pridať element input type=file, elementu form nastaviť enctype=multipart/form-data a na strane servera použiješ funkciu move_uploaded_file.
A tiež by si mal myslieť na to, aby upload súboru nemohol zneužiť nejaký útočník.

<input type="file" name="soubor" />

Jak píšeš los, tak bez php. To asi nepujde. Já nepíšu,že se bez php určitě neobejdeš ;-)
Možná (opravdu jen možná) to budeš "svázat" s "mailto:" a imho by se to mohlo jako příloha
přiložit, pokud se to ve formu správně nazve (asi Attachment, Attach) ale to jen hádám.
Jinak budeš muset použít php/asp/jsp..