Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pohádka

Žil byl chlap, co měl rád chlast. Moc ho chtěl a tak šel. Dál a dál, až před ním stál král. "Chci ti říct, měl bys žít. Mít rád a ne pít chlast." Chlap si řek: "to bych měl." Šel a zřel moc fajn sen. Chtěl jen ji, moc a moc. A už je tu noc. Šel až k ní a řek jí: "já tě chci!"...

... Za rok syn.

loading...

Pavlova varianta optimistická:
.... Šel až k ní a řek jí: "já tě chci!"...
Za rok syn.

Paullusova varianta pesimistická:
.... Šel až k ní a řek jí: "já tě chci!"...
Pak byl sex (nic moc), při něm však chyt' AIDS. Pár dnů dost zle, pak v oku hnis, na rtu strup a zhub' jak chrt (i MUDr. Šuk šel od něj pryč). Pak dva dny křeč a je tu noc a smrt. Ten sex mu dal i vzal. Vzal moc a dal jen hrob. Holt šuk to byl, ale na prd.

Žil jsem jak král, znal jen zdar, ne boj ni chmur. Můj pes byl zdráv a já též. Byl den a já mlád a zdráv a pln sil. Šel jsem v les, kde hub je moc a ty já rád, však ne můj pes. Pes chyt' myš, tu on moc rád. Měl jsem hřib a šel s ním dom'. Chtěl jsem jíst, však ruch či co, jdu ven a tam? Můj pes raf' psa, co šel kol. On má náš dům jak hrad svůj a střez se vlézt sem, když on je tu pán! Hnal jsem psa, bych měl klid a on žil dál. Pes utek' a můj šel dom', však štěk na mě, já ptám se proč?

Pavel

Já měl tě rád, ty mne však ne; já ptám se proč. Je tu snad on? Kdo to je, že jsi s ním a já mám být sám? Jsem zlý snad? Vím, chyb mám, však kdo ne? Je jich moc? Co já vím? Ty jsi pryč a já mám stres a moc chmur. Chci tě moc a ty to víš. Já rád tě mám, to je můj sen: mít tě tu a žít - jen my dva a svět je náš! Proč stín mi pad' na můj sen?

Jsem já zlý a on je král? Zpět vzít čas bych si tak přál! Mít tu moc, rád bych tu noc, co ty a já (však víš)... Ty furt nic? Tak tedy běž, kam jít chceš, však život můj teď na nic je.

Pavel