Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG G3

ano ano ano
500x zmiňovaný lg g3 ale jak to je?

Zdravím vás hlavně ty kteří vlastní mobil LG g3
Chci se vás zeptat na pár otázek.
Uvažuji o koupi tohoto mobilu ale jak to je? plno recenzí ukazuje na tyto problémy..je to opravdu tak jak to píší?

Jak dlouho vydrží baterka? je to mobil na zátěž celodeního surfování internetu,hraní her a focení?
jak to je ze signálem? mám se bát že u své přítelkyně které bydlí mimo velké město nebude signál?
Jak je to ze sekáním? hodně lidi píše že se animace zasekávájí.
Jaký je doopravdy foták? je tak dobrý jak všude píší?

Díky a vaše odpovědi...potřebuju lidi co ty mobily vlastní ne ty co si četli recenze
Kdyby náhodou který mobil je lepší varianta?

Baterka:
standby jsem to měl víc jak 10 dnů (dovolená, telefon na stole, a ještě by něco vydržel
Surfování vydrží na +- celý den, hraní her 6-8hodin.

Signál: no problemo. Spíš záleží na pokrytí operátorem, ne? U datových přenosů je nicméně vhodno vynutit WCMDA nebo tam kde je LTE nechat automatiku.
Sekání: nezpozoroval jsem
Foto: dobré fotky, nicméně laser focusu bych nepřikládal nějakou váhu. Pokud jsem ho zakryl tak to ostřilo pořád stejně.. marketingový blábol. Na videa se dá také dobře koukat.

Je to všeobecně vyvážený telefon bez vážnějších nedostatků, hodně jsem si zvykl na tlačítka na zadním krytu.
Nějaké mínusy bych taky našel, ale nic podstatnýho.

Nevim, kde na ty udajne problemy chodis.

Ja ten mobil nevlastnim, mel jsem ho v ruce, protoze to byl kandidat, ale dal jsem prednost SGS5. Duvod byly tlacitka hlasitosti pri foceni. Ja kdyz chci fotit, tak se mi proste foti lip hardwarovym tlacitkem nez sahat na displej. Jenze HW tlacitko na foceni ma pouze Xperie Zx, proto se to nahrazuje tlacitkem hlasitosti, coz tady vzhledem k umisteni na zadech dispeleje hned vedle fotaku jaksi moc dobre nelze.

Jedinne co je asi pravda, ze jsem cetl, ze recenzenti, ktery ten mobil meli a jeli nekde, kde je slaby signal, tak LG G3 uz nic, zatimco SGS4 a SGS5 melo jeste slaby signal (jednu carku). Ja mel ten foun v ruce jen v Praze, takze tohle ti potvrdit ani vyvratit nedokazu.

5 hodin ti vydrží, kdyby jsi na něm těch 5 hodin hrál něco.

Malá světelnost displeje. Problém, který vidím psát všude, ale mě nikdy ta světelnost nechyběla. Čitelnost na přímém slunci naprosto v pohodě.

Co se týče signálu - viz Redmarx a s tím souhlasím. Má o něco málo slabší příjem.

jak rikam, me nevyhovovali ty tlacitka, jinak si myslim, ze SGS4 i9506, SGS5 a LG G3 jsou nejlepsi mobily vubec. Ale ani jeden z nich neni uplne dokonaly, LG G3 ma ty tlacitka hlasitosti, SGS4 i9506 ma matlaci zada telefonu a oba Samsungy maji KNOX. Dalsi smartphony, ktere se daji zvazit a jiste patri k nejlepsim jsou SONY Xperia Z2 - zde je problem s ruznymi displeji v ruznych varkach, pricemz maji hodne nevyrovnanou kvalitu a SONY Xperia Z3, ktery ma zase idiotskou nanoSIM. Obe Xperie maji navic o chlup horsi fotak, ale stale lepsi nez u ostatnich znacek (napriklad u Huaweie, kteri ti tu mozna nekteri zaryti fanousci znacky budou taky tlacit, takze to rovnou zminuju).

Chlapi nehadejte se.. Moc vám všem děkuji, minulý rok jsem koupil z1 s displejem který je prostě na hovno (blbý dotyk) no však to znáte, nic sem si o tom mobilu nezjistí a nechci udělat další chybu.. Takže mi vydrží celý den, fotky jsou super, signál dostatečný a na slunku taky v pohodě jo? Všem moc děkuji za čas

Tiez pouzivam tento telefon a v pohode, na slnku to sice je horsie s citatelnostou, ale ziadna tragedia (myslim, ked ti slnko svieti priamo na display), signal - zdrziavam sa v Bratislave, takze nemozem posudit. Dalsie plus je, ze uz je za nizsiu cenu koli G4 (ja som ho vystihol, ked ho mali s 20% zlavou v Alze). Rozhodoval som sa medzi tymto, SGS5 a iPhone 5s, nakoniec vyhral G3, SGS5 ma podla mna strasne vela chyb na telefon za 600 euro a iphone by bol jedine pouivany a takym neverim (zase, osobny nazor).

Spodni krytka na USB port je uplne v pohode, je to stejny princip jako u Samsung Omnia i8000, kde mi drzi uz pet let. Ale cetl jsem o tom, ze se to nekterym lidem uvolnilo, nicmene neni problem to tam prisroubovat zpatky asi nejaka serie, kde to spatne dotahli v tovarne :-/. Spis je hloupy, ze te ten telefon upozornuje po nabiti, ze ji mas zadelat, je to takove idiotske, nejsem uplnej debil, aby me na to telefon musel upozornovat.

Touchwiz je v pohode, ono se to tahne od dob prvniho Touchwizu, sam jsem k nemu mel vyhrady, ale dneska je Touchwiz uplne nekde jinde, napriklad me osobne prijde asi tak o 100% lepsi nez EMUI od Huaweie.

Takze to je vsechno? :-)

Ze se mi s tim spatne foti jsem zjistil po hodine, na to nepotrebuju ani ty dva dny. Dal uz vcelku nebylo moc co resit, ale to, ze to jinak neni vubec spatny foun za ty dva dny poznas, u Huaweie jsem uz po par hodinach vedel, ze jsem udelal kardinalni chybu navzdory recenzim, ktere ho vychvalovali, proto od te doby uz nekupuju nic bez ozkouseni.

Ale jo,věc názoru. Ale příklad,někdo tady vychválí nějaký foun,já ho budu chtít odzkoušet,budu ho používat dva dny a věř mi,nepoznáš všechny vlastnosti. Když píšeš o Huawei,tak jsem "testoval" y530 a asi po dvou týdnech kdy se telefon naplnil,se začal sekat. No malá RAMka.Pokračoval jsem s jiným typem G700 a záseky žádné ani po měsíci. RAM 2gb. Takže já neuznávám rychlotesty.Nejvíc se mi ale líbí názory typu - včera jsem si koupuil .... a dnes ti řekne,že lepší foun neexistuje.

Mam ho rok cca. Jsem s nim spokojen. Je to skvely mobil za skvelou cenu. Teda jestli myslis tu drazsi verzi s RAM 3GB. Ja bych nikdy nemenil. Rozhodne pak pujdu do G4 nebo dalsiho nastupce.

Kazdopadne dle tvych pozadavku nevim jestli bude vyhovovat.
- Baterka maximalne den pri pouzivani. Samozrejme nepocitam narocne aplikace typu hry.
- Se signalem jsem nikdy problem nemel. Jedine ve vlacich Praha-Ostrava. Ale vyskytuji se vetsinou ve meste.
- Me se teda neseka. Od Android 5.0 je to naopak jeste sviznejsi.
- Fotak je zas naopak nic moc. Maji dost sumu. Na tohle je kral iPhone.

Zkus jinou aplikaci, ja pouzivam A Better Camera. Na prvni fotce je velmi slusne vyfocena obloha, takhle to cinske nonamy vyfotit nedokazou s plynulym prechodem odstinu modre. Na druhe fotce je ta protejsi skala maznuta, mozna je to kvuli slunci, tohle mi delaly vsechny Huaweie, kteryma jsem zkousel fotit a presto je recenzenti oznacuji jako fotomobily, Samsungy mi kresbu vykreslily tak jak jsem ji videl ve skutecnosti a ani u LG G3 jsem podobne mazani nepozoroval. Jinak je to presvetleny, takovy divny, opravdu ta druha fotka neni dobra.

To si delas srandu ne? Zadny mobil ti nedokaze fotit jako zrcadlovka, mobilem se da nahradit kompakt, bezne fotky, ale urcite ne foceni zrcadlovkou.

Z hlediska fotaku jjsou ve vsech smartphonech maximalne prumerne fotacky, tady se spis bavime o tom, ze ve vetsine smartphonu jsou tezce podprumerne fotaky a prumerny fotak v mobilu maji jen ty nejlepsi top modely, proto se to oznacuje jako fotomobil.

Pokud to ma byt smartphone, tak na foceni asi lepsi nez LG G3 nebo SGS5 nenajdes. Pokud se teda nebudeme bavit o smartphonech se Zoom edici, to jsou takove ty, ktere vic pripominaji fotak (kompakt) nez telefon, to uz je ale lepsi si rovnou poridit na prilezitostne foceni ten kompakt.

A proc ne iPhone když ti jde tak o fotky?

Každopádně za mě vyhrává LG, display ma krásny s quad hd. A za mě LG má i lepší nástavbu. Plus odemykáni telefonu poklepáním na display beru jako bonus. Výdrž je téměř u všech těchto highend mobilu stejná.

Je mi jasný, že je v jiný cenový kategorii, ale podlě mě je lepší si ještě pošetřit a zainvestovat do iPhonu 6-ky. LG G3 mám, a udělal jsem velkou chybu. iPhone 6 a LG G3, je to velikej rozdíl. Sice rada trochu k ničemu, ale dle mýho, iPhone je prostě kvalita, ikdyž si trochu i připlatíš za značku, ale vyladěnost toho SW, nemá chybu.

Ano,ty chceš vytlouct prostě tutovku. Ale věř,že existují extrémy. Jablka jsou dobré,ale drahé,potom střední třída a ta je věř tomu stejná jako asi bílé vejce nebo hnědé vejce. Je to jedno který koupíš.Potom šunty z Tesca kolem 2k. Ale to určitě nee.

Rozumím,ale jak říkám,porovnávat velmi podobné a vypíchnout z té hromady jeden není jednoduché,nebo to spíš ani nejde. Vždy výdrž bat.záleží na nastavení sítě 2G 3G,WI-FI - jak často vyhledává,GPS,datové služby,jas displeje a asi 150 dalších nastavení.