Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako prerobit *.flv na DVD film?

Otazka je uz aj v predmete. ide o to, ze znama ma jedno vyukove CD s dvoma videami vo formate *.flv a ide spustit len na PC a ona by to potrebovala spustat doma na DVD prehravaci. Neviem, ci tento prehravac podporuje DivX (ci Xvid?). Zaujimave je, ze zvuk z tych videi jej na DVD prehravaci siel, ale obraz ziaden...

Slo by to nejaky rozumnym sposobom? Hlavne pouzitim freeware aplikacii, ale aj trial verzie mozu byt, kedze pojde len o jednorazovu cinnost.

ak potrebujete nejake doplnujuce info, pytajte sa.

dakujem za uzitocne rady :-)

no, v tom případě bych zkusil tu FilmMachinu.. je dostatečně malá na stažení a dostatečně "blbuvzdorná" na ovládání, celá se ovládá jen na čtyřech obrazovkách, vybereš zdrojový video, v druhém kroku můžeš přidat případné další zvukové stopy, třetím krokem můžeš přidat titulky a ve čtvrtém kroku si vybereš, kam to chceš (jestli vypálit, nebo jen na HDD) a zároveň to spustíš..