Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd k notebooku - jak velké?

Zdravím všechny diskutující. Uvažuji o koupi lcd k notebooku, od 19" výše, jak klasika, tak i širokoúhlý. Jde mi o to, že notebooky mají jenom analogový výstup, tak mě zajímá, jaké jsou vaše zkušenosti s lcd displeji připojenými na vga výstupu. Dá se koukat na 19"? A co třeba 21"? To už by obraz nebyl moc kvalitní (rozumějte dost podobný DVI), že?

jednotlivé stíněné žíly - krup.cz - používáme je na delší propojení k projektoru.
ale pro lcd s jeho nízkým refresh nejsou třeba. pokud nestačí velmi tenké vga kabely co se běžně přidávají, pak tu o něco hrubší od crt (lepší stínění, jsou pro vyšší refresh)
dvi kabel používám originál, nebo co zrovna najdu, ještě jsem při 60hz zobrazení neměl potíže.

já spíš - protože má notebuk klasický poměr stran - kupoval jsem i klasický lcd a ne širokoúhlý, nečekám že bych ovladač obyčejné integrované karty v notebůů přemluvil k současnému použití úplně odlišných formátů.
i když, vyloučeno to možná není, nedávno to tu kdosi řešil (widescreen a černé pruhy)