Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd k notebooku - jak velké?

Zdravím všechny diskutující. Uvažuji o koupi lcd k notebooku, od 19" výše, jak klasika, tak i širokoúhlý. Jde mi o to, že notebooky mají jenom analogový výstup, tak mě zajímá, jaké jsou vaše zkušenosti s lcd displeji připojenými na vga výstupu. Dá se koukat na 19"? A co třeba 21"? To už by obraz nebyl moc kvalitní (rozumějte dost podobný DVI), že?

já spíš - protože má notebuk klasický poměr stran - kupoval jsem i klasický lcd a ne širokoúhlý, nečekám že bych ovladač obyčejné integrované karty v notebůů přemluvil k současnému použití úplně odlišných formátů.
i když, vyloučeno to možná není, nedávno to tu kdosi řešil (widescreen a černé pruhy)