Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lcd k notebooku - jak velké?

Zdravím všechny diskutující. Uvažuji o koupi lcd k notebooku, od 19" výše, jak klasika, tak i širokoúhlý. Jde mi o to, že notebooky mají jenom analogový výstup, tak mě zajímá, jaké jsou vaše zkušenosti s lcd displeji připojenými na vga výstupu. Dá se koukat na 19"? A co třeba 21"? To už by obraz nebyl moc kvalitní (rozumějte dost podobný DVI), že?

Ja jen reagoval na tvou poznamku, ze notebooky maji pouze analogovy vystup. Co se tyce obrazu na 21" pres VGA, neni to tak hrozne ja by se mohlo zdat, hodne zalezi na provedeni kabelu, jestli se ti do signalu dostane nejaky sum.
PS: sam mam T42

jednotlivé stíněné žíly - krup.cz - používáme je na delší propojení k projektoru.
ale pro lcd s jeho nízkým refresh nejsou třeba. pokud nestačí velmi tenké vga kabely co se běžně přidávají, pak tu o něco hrubší od crt (lepší stínění, jsou pro vyšší refresh)
dvi kabel používám originál, nebo co zrovna najdu, ještě jsem při 60hz zobrazení neměl potíže.

já spíš - protože má notebuk klasický poměr stran - kupoval jsem i klasický lcd a ne širokoúhlý, nečekám že bych ovladač obyčejné integrované karty v notebůů přemluvil k současnému použití úplně odlišných formátů.
i když, vyloučeno to možná není, nedávno to tu kdosi řešil (widescreen a černé pruhy)