Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows media player 11

Ahoj,prosím vás nevíte někdo jak odinstalovat windows media player 11???Já ho sice v přidat nebo odebrat programy odinstaluju,ale když si chci nainstalovat třeba windows media player 9,tak se mi zobrazí že počítač obsahuje novější verzi systému a že instalace windows media playeru 9 bude ukončena.Nevíte prosímvás co s tím???
Už jsem z toho úplně zoufalá :.(

To jsem rád, že jsou tu lidi, co používají WMP!
Před několika týdny jsem se rozhodl začít ho na jednom pc používat - ale zaboha nemůžu přijít na to, jak zařídit, aby se pauzoval mezerníkem... nevěřím, že by to nešlo, tak blbí přece nejsou.
Kde se to nastavuje?

To ti závidím, že ti to nechybí.
Mně připadá, že to, že všechny normální přehrávače pauzují mezerníkem, má svůj důvod.. Když během filmu zazvoní telefon nebo na člověka někdo zavolá, případně musí rychle odběhnout, je neskonale pohodlnější plácnout po mezerníku (což se dá i potmě) než hledat jednou rukou CTRL a druhou "P"... nebo dokonce hledat někde pod postelí myš nebo dálkový ovladač nebo ty malé blbé multimediální čudlíky.

Fakt nechybí... Možná i proto, že DVD přehrávám v powerDVD, mp3 přehrávám pouze a jen v kapesním přehrávači a na DivX filmy nekoukám neb žádné takové nemám. Jiné avi a mpeg soubory (třeba stažené z youtube) sleduji v sedě u kompu. Myš pod postelí se mi neválí, nemá tak dlouhý kábl, dálku mám jen k receiveru a CD playeru a klávesnici prostou zbytečných tlačítek (taky "kabelovou"), tedy i těch multimediálních. :-D Myslím ale že napsal-li bych konfiguraci kompu tak tě veškerá závist přejde...:-D