Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - vytištěný text = problém

Mam tiskárnu HP Deskjet 3845. Poslední dobou nějak zlobí. Někdy, když chci tisknout nějaký dokument, tak jednoduše jen projede papír a tiskárna zašpiní trošku jen roh papíru. Když to zkusím znova, tiskne. Největší problém ale je, že výsledný text není skoro vůbec čitelný. Písmena jsou OK, ale mezera sem, mezera tam....prostě to je, jako kdyby někdo s textem zaklepal a mezery se rozházely po celém dokumentu. Některá písmena se na sebe přímo lepí a ostatní jsou od sebe jako slovo. Prosím, čím to může být ? V tiskárně jsou nové kazety s barvou, ale toto to dělalo i na předešlých. Jsou orig.

ovladač tiskárny jsi použil z windows, nebo originální od výrobce?
jestli ho xp neznají, a výrobce novější nemá, zkus ještě tisk z jiné aplikace (pdf). a pak vyzkoušet jiný font (tahoma, verdana) pokud to jde v dokumentu jednoduše změnit.
smůla je že hp chce jen prodávat tiskárny, ale na testování a update ovladačů "trochu" kašle.