Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - vytištěný text = problém

Mam tiskárnu HP Deskjet 3845. Poslední dobou nějak zlobí. Někdy, když chci tisknout nějaký dokument, tak jednoduše jen projede papír a tiskárna zašpiní trošku jen roh papíru. Když to zkusím znova, tiskne. Největší problém ale je, že výsledný text není skoro vůbec čitelný. Písmena jsou OK, ale mezera sem, mezera tam....prostě to je, jako kdyby někdo s textem zaklepal a mezery se rozházely po celém dokumentu. Některá písmena se na sebe přímo lepí a ostatní jsou od sebe jako slovo. Prosím, čím to může být ? V tiskárně jsou nové kazety s barvou, ale toto to dělalo i na předešlých. Jsou orig.

máš nainstalovaný ovladač přesně k tvému typu tiskárny? nedá se od hp stáhnout novější? (i když jejich ovladačová podpora nic moc)
nepoužíváš náhodou jejich hp tiskové fonty s ikonou tiskárny místo klasických ttf/open-type z windows?
nemáš možnost na vyzkoušení tiskárnu připojit a nainstalovat k jinému pc?

K jinému PC možnost nemám. Používám klasické fonty, jako vždy. Ovladač k té tiskárně mám up-to date. Tiskárna fungovala od koupení bez problému. Ale teď, poslední 2 měsíce zlobí víc a víc... Možná padá win a s tím i ovladače.... :(

k jinému pc nemáš přístup (neznáš žádné sousedy?) - ale tam by se ukázalo kde je problém
píšeš že klasické fonty, ale nepíšeš jejich přesný název, použitý právě v tom vadně vytištěném dokumentu. taky nepíšeš jestli se to stává jen v dokumentech office, nebo třeba jen v corelu, nebo i v notepadu...
nebudem hledat substituce v registrech - prostě pokud máš v ovládací panely-písma nějaké hp fonty, všechny je odinstaluj.
nakonec - verze windows?

Verze Win - XP Prof. SP2
Na PC se nezmenilo nic zasadniho (jen obcasne prihrani softwaru, odinstalovani softwaru - to je bezne uz 2,5 roku).
Tiskárnu se pokusím někde vyzkoušet.
Tisknu větěinou fontem Arial - MS Office.
Jdu to tedy zkusit.....díky ;)

ovladač tiskárny jsi použil z windows, nebo originální od výrobce?
jestli ho xp neznají, a výrobce novější nemá, zkus ještě tisk z jiné aplikace (pdf). a pak vyzkoušet jiný font (tahoma, verdana) pokud to jde v dokumentu jednoduše změnit.
smůla je že hp chce jen prodávat tiskárny, ale na testování a update ovladačů "trochu" kašle.