Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna nereaguje na tiskovou úlohu

Zdravím, mám tiskárnu HP Color Laserjet CM2320. Když chci vytisknout dokument tak mi tiskárna jednak nic nevytiskne a ani nevyšle pokyn (v aktuálních tiskových úlohách nic není). Ostatním to funguje bez problému, tiskárnu jsme všichni instalovali stejně.
Prosím o radu, díky ;)
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Ok omlouvám se,
takže takhle - na bytě máme tiskárnu, v síti ji nemáme je u ni kabel na usb takže kdo něco potřebuje vytisknout propojí přes kabel do pc a tiskne. Když chci udělat to samé já nastane to co sem popsal výše. Tiskárnu jsem si instaloval do pc tak že jsem připojil z tiskárny do pc kabel přes usb, otevřelo se okno instalace softwaru zařízení, když byla instalace dokončena tiskárna se objevila v "zařízení a tiskárny" jako správně nainstalovaná. Stejný postup u nás na bytě udělali všichni , s rozdílem že oni můžou odesílat na tiskárnu tiskové úlohy, já ne.
Moc se v tom nevyznám takže se omlouvám za takhle jednoduchý popis.
Jestli je špatně nainstalovaná nevím, myslel sem si že ne když nikdo jiný s tím problém neměl. Operační systém máme taky všichni stejný.

Asi jsi nečetl příručku, jak správně instalovat tiskárnu, že? Správný postup je tento:
1. Spustíš instalaci SW a ovladačů tiskárny z přiloženého CD.
2. Až jsi instalačním SW vyzván, přípojíš tiskárnu k PC.
Předtím, než spustíš instalaci, odeber tiskárnu ze seznamu nainstalovaných zařízení.

Že Ti to nefunguje, když jsi nedodržel postup instalace, je normální.
Že to ostatním funguje, přestože nedodrželi postup instalace, normální není...