Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet - na webových stránkách se zobrazuje moje IP

Zdravím...mám takový dotaz:

Peravidelně prohlížím jedny stránky na o autech na internetu,jsem tam jako registr.uživatel.Moderátor má u svého loga něco jak reklamu s nějakou ženskou a je tam napsáno:
YOUR IP:213.....atd
YOUR HOSTNAME: a tam je právě adresa z které se přihlašuju já

Není to nějaká levá???Je to tam i když se odhlásím a i když on reaguje na jiné příspěvky.

Upraven nadpis - původně jen "Internet" Přečti si http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz (fromM2U)

Omlouvám se,děkuji za úpravu nadpisu.Síky za odpověď,mě je jen divné,že se to objevuje u moderátora a ne u mě.Jsem absolutní laik co se týče počítačů...Samozřejmě jde o pracovní počítač....trošku obava s průšvihu.