Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sestava

Pujde na teto pc sestave hrat farcry 4 na max a gra v na max ? a co ten obchod da se mu věřit nemate nekdo nejake zkusenosti ?

Na GTA5 je to vážně jen základ.
Jinak vyprošuji si tady nechat pomlouvat sestavy.

Pokud někdo nemá dostatek peněz, hru si zahraje, jen nemůže čekat zázraky.
Koukám oni asi všichni pisálci na fórech vlastní mašiny za 30tis+ a nemají zdání o tom že většina lidí neoplívá financemi na vyhazování. :-D

Na GTA5 je dobrá
http://www.bohemia-computers.cz/product/441062/BOH EMIAPC-ASUS-HERNI-AMD-FX-6350-1-TB-HDD-GTX-950-2GB -DDR5-4GB-RAM-bez-OS

a ideální s rezervou
http://www.bohemia-computers.cz/product/443383/BOH EMIAPC-ASUS-TOP-GAMING-Skylake-INTEL-i5-1-TB-HDD-R 9-390-8GB-DDR5-512bit-8GB-RAM-bez-OS

to jen pro další dotazy.

přeji všem klidný den a ne každá odpověď je racionální.

Nepřeháníte tu trohu??!
Dost silná slova.
Navíc kolik lidí si vydělá čistého aspoň 20tis? Tak 1/3 této země.
Kdo má rodinu si ani pořádně 30tis na "zbytečné" PC nenašetří. potřebuje na důležitější věci.
A hlavně pokud tedy jak píšete umíte česky, tak umíte i číst ne??
Tak ty sestavy co jste odpovídal mají CASE ZALMAN. EUROCASE je u levnýc sestav do 10tis zaměřené na cenu bez ubrání kvality HW.

A BACHA JAK SE VYJADŘUJETE - TO CO JSTE NAPSAL BY MOHLO BÝT NA ŽALOBU DRAHÝ "ADMINE" a to nežertuji.

Pokud tu kidáte hnůj na poctivé firmy pochybuji o poctivosti, racionalitě a nezkorumpované funkčnosti tohoto fora, jež je beztak placeno konkurecí a tedy zkreslující, manipulační a zcestné informace!

A co řekneš "odborníku" nám debilum na tuhle kravinu http://www.bohemia-computers.cz/product/442903/BOH EMIAPC-TOP-ASUS-GAMING-STRIX-osmijadro-AMD-FX-8320 -1-TB-HDD-GTX-980TI-6GB-R5-16GB-RAM-no-OS

Procesor se bude přehřívat, nevím na co 16GB ram, zdroj 800W Euro cosi nevím ale na to stačí https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514508O0V41N MYB8
Bedna děs. Jinak za uvedené peníze dávat do sestavy AMD procesor to je fakt debilní.

Procesor se bude přehřívat, nevím na co 16GB ram,

• Co je podle tebe prehrivani?
• <16Gb RAM> /2x8, 4x4, je v dnesnich sestavach urcenych na HRY jiz prumer.

Počet jader: 8
Počet vláken: 8

• Ma <4 x modul / 8 x core>, chtelo by to byt trosku presnejsi v popisu.

• Staci trosku ubrat na <V-CORE /zkus okolo 1.200V testni stabilitu, dle vysledku uber nebo pridej>, zustane stabilni, neni-li v OC profilu, s vyrazne nizsi teplotou "- 5/10C°", zrejme mas ZD ASUS, kde trosku na CORE v "VDefaut profilu" pridavaji.

Edit zvláž když tam píší 4GHz.

• Nerozumim ..

Proč se tu urážíte, já s tím nezačal a nehodlám ani pokračovat. Jen nevím, proč jste smazal první variantu s výsměchem a začal se tu urážet....
Chtělo by to kávičku na uklidnění.
PC bylo na jeho přání.
A navíc, když už je tam grafárna za více jak 20tis, proč to osadit pouze 8GB, když 16GB je pouhých 1000Kč příplatek a hlavně sestavu kupuje člověk s rezervou.
Nemyslíte?
Jinak ten seasonic super, jen grafárna potřebuje 46A což splňuje, ale tak tak. Při možném osazení další již nebude zdroj vyhovovat, ale to i ten EC. Má však lepší parametry. Jinak EC má oproti SE 60měs záruku. Což také dost ukazuje.
Jinak je to jen slovíčkaření. EC není má oblíbená značka, ale tento byl volen úmyslně.
AMD se doře taktují, hřát se rozhodně nebude:-)
Navrhoval jsem mi i5 SKYLAKE, ale cena je o dalších 4tis víše a už prostě nechtěl.
Ale vážně, rozebírat to nemá smysl. Každý má své zkušenosti a rady. ty Vaše nezpochybňuji, ale nenechám si tu rýpat do našich.
Jen na trhu jsou stovky prodejců jež mají tuctové PC a je to spíš o tom, že chtějí prodat za každou cenu a nemají nikoho, kdo by jim poradil, ale tam nepatříme.

přeji pohodový den pánové, loučím se s Vámi ...

už se to tu zvrhlo v debatu o ničem. Začínáte si tu plést téma amper na 12V větvy a spotřeby ve watech.
Snad každý ví, že PC bude žrát stejně s 300W nebo 2000W zdrojem. Jde pouze o jeho výkon a stabilitu. A i blbý zdoj 500W za 600kč s 22A se nebude nikdy rovnat zdoji s 35A za třeba 1500Kč a takových je

To nemá smysl se hádat. Odborníci se budou za své portofolio bít a chybu nepřiznají, protože by jednak přiznali to, že ty sestavy jsou poskládané na efekt a oblbnutí neznalých zákazníků a pak si zbytečně odháněli kunčafty.

Jenže ten problém je vysvětlit zákošovi, že laciné ErrorCase nebo Evulveo zdroje stojí za pendrek, že zdroje sice výkon nepřidají, ale kvalitní zdroj je základ stabilního PC, atd. Totéž platí pro "výhodné" sestavy FX-8core + GTX980Ti, kde ta geforcka pojede na 50%, protože FX má v mnoha hrách problém vytížit už R9 380. A tak raději než by zákoše přesvědčil, raději mu podkouří marketingovými alza/czckecy typu "herní PC/notebook" protože to tak přece dělají všichni.

tak cena odráží cenu režie firmy, včetně záruk, marketingu, podpory a samozřejmě zisku. To je celkem logické, že to bude dražší než cena za samotné komponenty, když dnes Alza nebo CZC v podstatě s koncovými cenami spadly na první distribuční ceníky velkoobchodů. Tím chci říct, že to mě zase tak neuráží a chápu to.

a ideální s rezervou

http://www.bohemia-computers.cz/product/443383/BOH EMIAPC-ASUS-TOP-GAMING-Skylake-INTEL-i5-1-TB-HDD-R 9-390-8GB-DDR5-512bit-8GB-RAM-bez-OS

Tak argument - zmetek za 26 000,-
i5 Skylake + kancl deska H110M + modul CRUCIAL Ballistix 8GB DDR3 1600MHz s chladičem je naprosto mimo JEDEC!
Ten modul má napětí 1.5V takže to tak při "nejlepším" odpálí řadič = zničí procesor, tedy pokud to vůbec půjde spustit.
Skylake = ale DDR3L s napětím do 1.35V!

To o kompatibilitě a vyváženost toho slepence je přesně na úrovni znalostí HW navrhovatele.
(tak nevím kdo, by měl koho žalovat?)

Achjo...
kancel modul, proč?? Že ta deska stojí 1600Kč a ne 3000Kč??! Hloupost
Co máte proti značce Crucial, narozdíl od Kingston je to přímý výrobce firma Micron.
Jeden z celosvětově největších výrobců polovodičových systémů a modulů DRAM, SSD nebo NAND. Každý kdo se v IT pohybuje, tuto společnost již léta dobře zná.
Nvíc deska nemusí mít jen DDR3L RAM, ale i DDR3. Neznalost neomlouvá. DDR3L moduly se zatím těžko naskladňují v dobré kvalitě, asi jako skylake i7, ty jsou podpultové a tíže dostupné.
Kompatibilita desky
s pamětí DDR3/3L

Větší flexibilita a kompatibilita
– podpora pamětí DDR3 a DDR3L.
http://www.asus.com/CZ/Motherboards/H110M-K-D3/?Se archKey=H110M-K%20D3/

Jelikož každý dává dohromady úplně vždy něco jiného, mě tu ty keci nebaví. Je to vždy spor, nikdo nikdy nedá dohromady stejnou sestavu. A Vy by jste tuto dal, ale s cenou o min 5tis výše a již ji neprodáte. A když tak ... Mohu tam dát mnohem levnější díly jako nejmenované značky, jež jsou TOP v ČR mezi tzv "herními sestavami", ale neděláme to. Na úkor ceny se nestaví. A hlavně, kdyby ano šlapat to bude stejně a nic se nevypálí.
Chce to dobře se seznámit se s tím co kritizujete, podrobné parametry a ne číst mezi řádky, jelikož já jsem KING a umím to nejlépe. Ale tak to nefunguje M-pol.
Brýle být Vámi si vezmu sám, jelikož nevím, kdo je tu slepec.
A to je již má poslední vložka.
Tady totiž je nerelevantní hodnocení čehokoli, pokud to neposkládám sám M-pol, vždy se budu dohadovat s každým, kdo cokoli navrhne, viz snad všechna vlákna tady. A ne jen Vy ale i ostatní zde.
Kdo koho uhádá rychleji tak vyhrává.
Je vidět, že spouta lidí má houby co na práci a sedí a plká na netu.
Kolik Vám je, že tu papoučkujete nesmysl ( (tak nevím kdo, by měl koho žalovat?) ), který s tím to píšete má NULOVOU společnost ...

A Vy by jste tuto dal, ale s cenou o min 5tis výše

A dej pokoj, vyvážená herní se slušným chlazením a stejnou cenou může vypadat takto -

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_0TUP011WQQ01 2RAL0137DV0134H1012MYM011O1X0133OS010YB80138C201

Jinak brýle si kup ty a nedej jen na výrobce desek, procesor a pravidla jaksi určuje Intel.

Převzato:

Když se podíváme na specifikace procesorů Intel Skylake, třeba nového Core i7-6700K, pak se dočteme o podpoře pamětí DDR4 (1,2 V) a DDR3L, tedy i starších pamětí, které však pracují s napětím 1,35 V. Procesory Skylake tedy oficiálně nepodporují paměti DDR3, jejichž základní napětí je 1,5 V

Ach jo
co je to za soupis???
ASUS H170-PLUS D3
deska s podporou DDR3/DDR3L
tak proč odborníku dáváš
Crucial Ballistix Sport DDR4, 8GB(2x4GB) 2400MHz,CL16

Je mi jasné, že to bude za chvíli opraveno, abyc nevypadal jako blbec, ale je to tam
http://www.bohemia-computers.cz/SHOPS/15/chyba.png screen tvé nabídky
Navíc vybíráš neskladové díly, což je také problém. Až bude plná skladovot, vše je jinak :-)

ne jen CPU určuje RAM....
Kolik si složil sestav a ne virtuálně? Tak za celý život jako já za měsíc.
Navrhovat je jiné, než skádat a testovat.

Jinak cena dobrá, zisk pro TSku tak 400Kč.
Rozhodne, kde je montáž, servis, poradenství a plná záruka a to vše po dobu 36měs.
Operátor(ka) neví která co povídá, neznalí. A Kdo jim poradí.
Ty to budeš dělat zdarma full servis na 3 roky. Pochybuji. Uvažuj v čem je podnikání a v čem pouhé vkládání položek do virtuálního košíku, bez toho abyl vůbec věci kdy viděl. Další se může stát, že některý s dílů nepofrčí a co s tím, budeš rychle objednávat další, ajaj akterý to zrovna je mrtev. No nic 14ti denní lhůta to jistí.
Mysli než něco vypustíš na web....

Na rozdíl od tebe chybu/překlep uznat umím, navíc šlo o jen ukázku, že to za ty prachy jde lépe.
Kašlu ti na tvoje zisky, sestavení je na CZC.cz zdarma, nehledě nato, že si sestavy skládám sám už pár let.
Právě proto navrhuji sestavy na poradně, aby takový jako ty/vy nedělali z neznalých blbce.
(asi to je dnešní móda ohánět se podnikáním na úkor ostatních = párek ze soji přeci maso nepotřebuj, stačí když kolem něj proběhne a to za stejnou cenu)
Klidně si plácejte na tom kvelbu co chcete, ale nestrkej to na poradnu, protože se pokaždé někdo ozve a nikdo soudný to prostě nedoporučí.

Babišovi sra.. nekupuji :-p
A CZC udělá zákazníkovi full servis ke koupi skládačky, asi teško. Pro něj je to jen jen kapička v oceánu a koupí pro ně vše končí ... Jako u ostatních.
Já také chybu rád uznám, pokud tam je. A navíc u nás je montáž také zdarma, navíc s úplně stejným servisem jako u skládačky již navržené. Ale nemám důvod se tu obhajovat.
I ukázku by měl profík dát na 100%, ale uznání chyby jsem tu nenašel. Jen další narážky typu bla blabla.
Vím, že tu kritizujete nejednu naší sestavu a ne jenom naší. Kdo Vás platí, zisk z doporučení? Asi menusím chodit daleko, když se tu točí pouze dva weby. Navíc tato poradna má neuvedené IČ a prý plátce DPH. Vážně průhledné. Dost lidí se na to ptalo a odpoveď nikdy neuvedena. Haníš taky low setavy z TS, CZC, asi ne co. A to jsou stavěny i ty top na tom nejlevnějším co se dá najít na trhu. ALe ...
Nemá to smysl. Akorát mi berete čas a Vy ztácíte soudnost....

Navíc tato poradna má neuvedené IČ a prý plátce DPH.

contact
Já vidím jak IČ, tak DIČ.

A rovnou dodám, že žádný affilate program nevedeme (což je prokazatelné z linků, kde žádný affilate přílepek není), je to jen čistě věc rádců kam nasměrují svá doporučení (např. M-Pol má oblíbenou Alfu čistě z praktických důvodů), já se snažím dávat linky na heureku, kde je výběr shopů.

• Maji stesti ze to chytre popsali, jelikoz napsat "ASUS HERNÍ Trinity" neexistuje, jde jen o nalakani zakaznika, kdyby pred to nenapsali BOHEMIAPC, tak by to bylo na trestni oznameni za zneuziti prodeje znacky :-)
• Herni PC to v kazdém pripade neni, moderni hry v FHD na nizké detaily bez vyhlazovany.

Zdravím Vás,
úplně náhodou jsem se dostal na toto forum.
prosím o vyjádření XoXoChanel
kdyby pred to nenapsali BOHEMIAPC, tak by to bylo na trestni oznameni za zneuziti prodeje znacky
1. BOHEMIAPC je naše značka
2. ASUS můžeme používat, jelikož patříme mezi top partnery a PC je ASUS POWER - jelikož ASUS je brand - povoleno
A co je proti názvu herní a trinity?

jedná se o naší sestavu, tedy BOHEMIAPC, postavená pouze na ASUS, tedy brand ASUS, čip CPU Trinity a herní sestava

Tedy název obsahuje 100% to co zákazník dostane.
Tak prosím velmi važte slova :-).

pěkný den
Kremina Jiří - jednatel e-shop§ BOHEMIA COMPUTERS

Tedy název obsahuje 100% to co zákazník dostane.

• Ano, proto uvadim, ze jde o PC "BOHEMIA PC". :-) Nikde neuvadim opak, jen jsem upozornil tazatele ze kupuje B.PC. /o kvalite "vasi" znacky/"jména" nebyla zadna zminka.
• Ano, vim jak to funguje a rozumim jak to mate na mysli ( pracuji pod R.C.S /Asus Fr), kde z mé strany slo jen o upresneni tazateli ze nekupuje <ASUS> ale <B.PC>.

Vam také pekny den a hodne pracovnich uspechu