Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s netem

lidi nedovedl by mi nekdo pomoct.:.(
když chci kouknout na nějakou internetovou stranku,tak mi tam skočí,že akce byla neplatna nebo, ze servr nelze nalezt. začalo mi to dčlat asi před dvěma týdny.
jesli nkdo o tom neco vi tak poraďte pls

bavil jsem se tím zrovna v sobotu, krám se choval jako by mu kromě 2-3 adres na které se chodí denně nefungovalo dns.

v paměti neběželo nic divného, tcp/ip ve vlastnostech modemového připojení vypadalo nastavené dobře, hosts soubor bez závad, syntaxe pro reflushnutí nastavení sítě se mi nevybavila.
zrušil jsem nesmysly co automaticky nabíhaly po startu, v ie6_sp2 povypínal spyware-doplňky (nástroje - správa ...), nic moc se nezlepšilo.
pomohlo připojení přes jakéhokoli jiného alternativního operátora, přičítal jsem vinu pochybnému tiscali a jejich nefunkčním dns serverům.

bo jsem zapomněl že mám na flashce instalačku antispyware, netestoval jsem ten krám, po kontrole běžících procesů by to měla být hned druhá věc - kdyžtak se ty lidi zase ozvou ]:)