Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI-D

Dobry den, mel jsem MSI GTX 560 ta mela 2 vystupy DVI-I koupil jsem MSI GTX 970 ta ma 1 DVI-I a 1 DVI-D vystup. Mam pripojeny monitor a televizi. Jak to mam pripojit kdyz neexistuje zadna redukce na DVI-D. Dekuji za odpovedi.

Podle toho co píšeš chceš na výstup DVI-D připojit monitor s analogovým vstupem (VGA). Tak to nelze (leda s drahým převodníkem). Pokud chceš připojit VGA, tak buď redukcí DVI-I - VGA (to je zjevně ten tvůj bájný samec), nebo zmiňovaným převodníkem. Výstup bez těch 4 pinů prostě neobsahuje analogové signály a tak k tomu VGA nepřipojíš (nebo, za použití nadměrné síly, připojíš, ale nepojede to).