Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB -nejde obnova systému

Mám NB Acer TM 4652 LMi a mám tento problém.
Jsou tam předinstalovaný Wokna XP Prof,takže nemám jinou zálohu.
Když jsem chtěl po půl roce obnovu systému(reinstal Woken),tak jsem zmáčkl kl.zkratku Alt+F10 a poté měla naskočit obnova systému,
ale místo toho naskočí klasický Wokna,takže nemůžu udělat obnovu systému.V Bios to mám povolený,takže prosím jestli by někdo nevěděl co s tím.Díky

Asi jsem to špatně napsal:-D,tak se omlouvám.
Takže cituji z příručky.
Toto zotavení systému vám napomůže obnovit pevný disk C: s původním software který byl nainstalován v okamžiku zakoupení notebooku.
Ještě píšou,že má být zapnuta funkce,Acer disc-to disc recovery,nevím,kde se to nastavuje.Prosím pomozte.

Já jsem si hned udělal v partition magic z C dva oddíly,takže si vše dávám na D,abych při obnově o nic nepřišel.
A právě v tom Magicu mi to ukazuje C,D a ještě 2GB oddíl se zálohou.Takže si myslím,ze to tam je.A nejsem si vědom,že bych tam
něco mazal.

ACER:
Povolení obnovení z disku na disk
Chcete-li povolit obnovení z disku na disk (obnovení pevného disku), aktivujte
nástroj BIOS a potom v kategoriích uvedených v horní části obrazovky vyberte
položku Main. Vyhledejte v dolní části obrazovky položku D2D Recovery a pomocí
kláves <F5> a <F6> nastavte u této funkce hodnotu Enabled.

Opakovaná instalace dodávaného softwaru bez
disku CD
Nástroj Acer eRecovery interně ukládá předem nainstalované ovladače a aplikace,
aby je bylo možné snadno znovu nainstalovat.
1 Spust’te systém Windows XP.
2 Stisknutím kláves <Alt> + <F10> spust’te nástroj Acer eRecovery.
3 Zadejte heslo. Výchozí heslo je tvořeno šesti nulami.
4 V okně Acer eRecovery vyberte možnost Recovery actions a stiskněte
tlačítko Next.
5 V okně Recovery settings vyberte možnost Reinstall applications/drivers a
stiskněte tlačítko Next.
6 Vyberte požadovaný ovladač nebo aplikaci a nainstalujte tento software znovu
podle pokynů na obrazovce.
Nástroj Acer eRecovery při prvním spuštění připraví všechen potřebný software a
zobrazení okna s přehledem softwaru může několik sekund trvat.

a ako si asi myslis ze sa ten system zotavuje? zotavenie = reinstal systemu z image na skrytej particii. inak nechapem tu stupiditu...co sa stane v pripade ked mi win nenastartuje? ako obnovim system potom? hp recovery soft si vytvara bootovatelne dvd z ktoreho sa obnovuje system. nechapem preco pri aceroch musi najprv nabootovat xp(?).

Přesně tak, podle mě by na to stačil normální Norton Ghost nebo Drive Image, prostě soft, kterej je schopnej tu image rozbalit na céčko.

Pro tazatele: zkus na to pustit Ghosta, jestli tam najde svůj soubor.