Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje bluetooth

mám Windows XP pro CZ - mobilny Telefon Sony Ericson T610 a po nainstalovani programu mi telefon nemoze najst moj procesor AMD Sempron a naopak .
Treba cosi odkliknut
vo Windovse v neviem-akych nastaveniach?
Pripadne kde sa da stiahnut iny free. program v SK/CZ jazyku na komunikaciu bluetooth?.

Neviem aky program si si instalovat (ale tipujem ze ten co si mal k bt) ale pozri si ci mas nastavenu na telefone viditelnost. Ak ano telefon bude viditelny pod svojim menom. Potom musi este nastat sparovanie klucov a spojenie by malo byt nadviazane. Kluc zadas po vyzve aj na telefone aj na pc.