Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefukcni klavesy Winamp 5.33 dil II.

Tak jak sem psal v prvnim dile o umrtveni vsech klaves, tak ted uz vim cim to je.
Muj laptop ma na hore na klavesnici nad fkovou radou dalsi rychle pomocne dotykove tlacitka
pro rychlou volbu posunu v pred nebo vzad o song, stop, mute a volume +/-. Nevim jestli je to
v zavislosti na Winmpa, nebo obracene, ale pri dotyku na tyto klavesnice okamzite vsechno
zatuhne (Winamp nemusi byt spusteny)
Problem asi bude s ovladaci na tyto klavesy.Kdybyste vedeli jak na
to piste.Diky moc
Uni

Ahoj Kmochna,
jasan ovladace SW soft sem stahl a znovu nainstaloval.
Restaroval kompa a vysledek porad stejnej. Skusim to dat cely pryc
vicistit registry a znovu nainstalovat.
snad to pude, dost me to prudi.
dik Unicode

me jeste napada ze nekdy se musi v nastaveni klaves zaskrtnout - jak bych to rekl "multimedialnost" jinask to reaguje spatne v aplikacich.
dale nastroje pro spravu/prohlizec udalosti - tam by ta chyba mela byt napsana - tim zjistime co se stalo (jaky modul chyboval) a pres google by se dalo vypatrat jadro pudla - urcite uz nekdo ten problem mel :)

Tak sem tady v hlaseni neco nasel, nejsem si jistej jestli je to
zrovna to pravy.Skusimpohledat na netu . Jinak to multifunkcni nastaveni klaves je kde. V nastaveni klavesnice v ov.panelech sem to nenasel. Kazdopadne dik za typ ;-)

The description for Event ID ( 4 ) in Source ( HBtnKey ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: .

ta hlaska mnoho nerika - spis by bodlo ktera vec (exe,dll)krachla.
nastaveni klavesnice je bud v ovladacich panelech (tam by mela byt ta tvoje ne ta zakladni) nebo maji obcas svuj aplet nebo spoustec ktery se usadi v systray - ale nemusi to byt pravidlem - kazdopadne predpokladam pokud to ma ty cudliky navic nekde se musi dat nastavit ;-)

The description for Event ID ( 4 ) in Source ( HBtnKey ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: .

tak podarilo se me neco vyzonglovat ty mas HP ze jo?
http://www.google.com/search?hl=cs&q=HBtnKey+help&b tnG=Hledat&lr=
tak ted mas potravu pro google :-) porad to zajizdi ze to je ovladac cpqbttn.sys hodne helpu na vira .. :)

edit ted jsem se zameril na nazev sysky http://forums1.itrc.hp.com/service/forums/bizsuppor t/questionanswer.do?threadId=901171&admit=-6827352 4 5+1176917477146+28353475

popis:
+ HBtnKey HP Tablet PC Key Button HID Driver Hewlett-Packard Development Company, L.P. c:\windows\system32\drivers\cpqbttn.sys to bude ta mrcha ted jen zjistit proc zlobi

Tak na to koukam vim co je to za soubor, ceho je soucasti ale porad nechapu,
proc to zamrza. skusil jsem znovu nainstalovat drivery ke Quick lauch buttons
cehoz je soubor cpqbttn.sys soucasti, ale nepomohlo to. Doufam ze nekdo poradi
budu hledat nekoho kdo uz se s timto problemem setkal. zatim

opet patrat dal -nastinme si scenare
blbej driver - hledat pasujici
nema ho rad system - v cem a proc?=google
nejaka rezidentni kravina znemoznuje ovladaci se projevit - jelikoz jsem na google nenarazil na vetsi problemy s tim driverem rozdelme to do podsekci
-vir - nejaka mrcha zautocila vymazala,nahradila nas ovladac popripade ho uspesne sabotuje
-nesnasenlivost. je spusten nejaky program po startu ktery znemoznuje fungovani driveru
---
muzeme se presvedcit:
hod sem log z hijackthis - rozhodne bych povypinal vse po spusteni co tam nemusi byt - spousta lidi tomu rozumi - neco se da dohromady
---
problem s hw - at uz vadny kus nebo problem v biosu

Cus kmochna - dik za orientacni nahled problemu.
Tak driver by mel by v poradku je vybranej s
podpory zakazniku, kde sem se pres postupne urceni dostal
az k tomu driveru.
System by mel v pohode snaset - istalace probehla bez problemu.
Vypl jsem windows defender a budu restartovat pak uvidim. V prohlizeci udalosti
mel defender nejak moc pripominek s vikricnikem:

Windows Defender Real-Time Protection agent has detected changes. Microsoft recommends you analyze the software that made these changes for potential risks. You can use information about how these programs operate to choose whether to allow them to run or remove them from your computer. Allow changes only if you trust the program or the software publisher. Windows Defender can't undo changes that you allow.
For more information please see the following:
fwlink
Scan ID: {D76515AA-5D1D-49F0-8308-4F513A30C812}
User: NETMOUSE\Kanaros
Name: Unknown
ID:
Severity: Not Yet Classified
Category: Not Yet Classified
Path Found: runkey:HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVers ion\Run\\QlbCtrl
Alert Type: Unclassified software
Detection Type: - vim tohle moc nerekne, ale pro jistotu to sem dam.

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS \system32\csrss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.ex e
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\syste m32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WI NDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Windows Defender\MsMpEng.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.e xe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\syste m32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\ WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe
C:\PROGRA~1 \MOZILL~1\FIREFOX.EXE
C:\PROGRA~1\Avast4\ashDisp.ex e
C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
C:\Program Files\Windows Defender\MSASCui.exe
C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Quick Launch Buttons\QlbCtrl.exe
C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\1.2.1128.5462\G oogleToolbarNotifier.exe
C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\ObjectDock.exe
C:\Progra m Files\Yahoo!\Widgets\YahooWidgetEngine.exe
C:\Prog ram Files\Yahoo!\Widgets\YahooWidgetEngine.exe
C:\WIND OWS\system32\msdtc.exe
C:\Program Files\Avast4\aswUpdSv.exe
C:\Program Files\Avast4\ashServ.exe
C:\WINDOWS\eHome\ehRecvr. exe
C:\WINDOWS\eHome\ehSched.exe
C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe
C:\WINDOWS\system32\n vsvc32.exe
C:\Program Files\Cyberlink\Shared files\RichVideo.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.ex e
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System 32\dmadmin.exe
C:\Program Files\Hewlett-Packard\Shared\hpqwmiex.exe
C:\WINDO WS\ehome\mcrdsvc.exe
C:\WINDOWS\system32\mqsvc.exe
C:\WINDOWS\system32\mqtgsvc.exe
C:\WINDOWS\system32 \wbem\wmiprvse.exe
C:\Program Files\Avast4\ashMaiSv.exe
C:\Program Files\Avast4\ashWebSv.exe
C:\WINDOWS\system32\dllh ost.exe
C:\WINDOWS\System32\alg.exe
C:\Program Files\BitTorrent\bittorrent.exe
C:\Program Files\LClock\lclock.exe
C:\Program Files\hijackthis.exe
C:\PROGRA~1\MOZILL~1\FIREFOX. EXE

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = www.seznam.cz
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = www.yahoo.com
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = www.yahoo.com
R3 - URLSearchHook: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\Program Files\Yahoo!\Companion\Installs\cpn\yt.dll
O2 - BHO: Yahoo! Toolbar Helper - {02478D38-C3F9-4EFB-9B51-7695ECA05670} - C:\Program Files\Yahoo!\Companion\Installs\cpn\yt.dll
O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O3 - Toolbar: Yahoo! Toolbar - {EF99BD32-C1FB-11D2-892F-0090271D4F88} - C:\Program Files\Yahoo!\Companion\Installs\cpn\yt.dll

O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\jusched.exe
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [MsmqIntCert] regsvr32 /s mqrt.dll
O4 - HKLM\..\Run: [avast!] C:\PROGRA~1\Avast4\ashDisp.exe
O4 - HKLM\..\Run: [LClock] C:\Program Files\LClock\LClock.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SynTPEnh] C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
O4 - HKLM\..\Run: [ISUSPM Startup] "C:\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\ISUSPM.exe" -startup
O4 - HKLM\..\Run: [QlbCtrl] %ProgramFiles%\Hewlett-Packard\HP Quick Launch Buttons\QlbCtrl.exe /Start
O4 - HKLM\..\Run: [MSConfig] C:\WINDOWS\PCHealth\HelpCtr\Binaries\MSConfig.exe /auto
O4 - HKCU\..\Run: [swg] C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\1.2.1128.5462\G oogleToolbarNotifier.exe
O4 - HKCU\..\RunOnce: [FFTI] C:\Documents and Settings\Kanaros\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\sd2h76j2.default\ext ensions\{B13721C7-F507-4982-B2E5-502A71474FED}\ffti .exe /VERYSILENT /SUPPRESSMSGBOXES /NORESTART /DestPath="C:\Documents and Settings\Kanaros\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles/sd2h76j2.default\ext ensions\{B13721C7-F507-4982-B2E5-502A71474FED}"
O4 - Startup: Stardock ObjectDock.lnk = C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\ObjectDock.exe
O4 - Startup: Yahoo! Widget Engine.lnk = C:\Program Files\Yahoo!\Widgets\YahooWidgetEngine.exe
O8 - Extra context menu item: E&xport to Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_06\bin\ssv.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O14 - IERESET.INF: START_PAGE_URL=http://ie.redirect.hp.com/svs/rdr?TYPE=3&tp=iehome& locale=EN_US&c=64&bd=pavilion&pf=laptop
O16 - DPF: {30528230-99f7-4bb4-88d8-fa1d4f56a2ab} (Installation Support) - C:\Program Files\Yahoo!\Common\Yinsthelper.dll
O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL
O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - C:\WINDOWS\SYSTEM32\WgaLogon.dll
O21 - SSODL: WPDShServiceObj - {AAA288BA-9A4C-45B0-95D7-94D524869DB5} - C:\WINDOWS\system32\WPDShServiceObj.dll
O23 - Service: AddFiltr - Hewlett-Packard Development Company, L.P. - C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Quick Launch Buttons\AddFiltr.exe
O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - Unknown owner - C:\Program Files\Avast4\aswUpdSv.exe
O23 - Service: avast! Antivirus - Unknown owner - C:\Program Files\Avast4\ashServ.exe
O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Avast4\ashMaiSv.exe" /service (file missing)
O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Avast4\ashWebSv.exe" /service (file missing)
O23 - Service: Google Updater Service (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exe
O23 - Service: hpqwmiex - Hewlett-Packard Development Company, L.P. - C:\Program Files\Hewlett-Packard\Shared\hpqwmiex.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: LightScribeService Direct Disc Labeling Service (LightScribeService) - Hewlett-Packard Company - C:\Program Files\Common Files\LightScribe\LSSrvc.exe
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
O23 - Service: Cyberlink RichVideo Service(CRVS) (RichVideo) - Unknown owner - C:\Program Files\Cyberlink\Shared files\RichVideo.exe
O23 - Service: SiSoftware Database Agent Service (SandraDataSrv) - SiSoftware - C:\Program Files\SiSoftware Sandra Professional Business XI.SP1\Win32\RpcDataSrv.exe
O23 - Service: SiSoftware Sandra Agent Service (SandraTheSrv) - SiSoftware - C:\Program Files\SiSoftware Sandra Professional Business XI.SP1\RpcSandraSrv.exe

TAK TO je celej log s hijacku. Bzl bych to poslal uz rano, ale musel jsem klusat do prace.
zatim

QlbCtrl je spousteci soubor pro Quick lauch buttons.
Tedy vypada stale na dobrou stopu.
Jeho umisteni se v msconfig startup odkazuje na cestu
do registru hklm/software/microsoft/windows/curentversion/run
Soubor pak je nainstalovan v Prog.files/hewlet-packard/quick lauch button - za quick lauch buttony je mineno tech 7 dotykovych co je
nad fkovou kalvesnici. Jeste je zajimave, ze quick butony pro quick play(multi.prehravac)a proDVD funguji a zamrznuti laptopu nezpusobuji. To delaji jenom butony na ovladani pohybu a zvuku v prehravacich.
Ted oinstaluji windows defender , znovu nainstaluji quick lauch butons. vycistim registry
a dam vedet jak to dopadlo

ano vyberove spusteni je ze se nenactou urcite zavadece - nouzovy stav
defender by mel po odinstalaci a restartu ze servisu vypadnout
zkus prvne ten defender
restart
zkus buttony pokud nezabere
msconfig a uplne spusteni
restart
pozorovat prohlizec udalosti jake chyby budou- tim by jsme mohli odhalit chybu -zatim bych rekl ze rozebirame dobre

defender je pryc se systeme. taky jsem odinstaloval drivery Quick lauch butons a vycistil registry
reg boostrem a pak i rucne. Take jsem ostranil Quick driver soubor se system 32, ktery tam zustal.
Provedl restart a nainstaloval nove ovladace.
Zatim stale zamrzava, ted jsem prepl na full start a restartuji dam vedet.........

Takze prvi eror co to hodilo byl pred 20 minutama pri restartu
zminuju se onem, protoze ma co docineni s HBtnkey. Myslim ale, ze
jde jen o hlaseni chyby nenalezeneho souboru ci knihovny (ja jsem ho odstranil z win32) pri tomto restartu uz se tento error neobjevil. pro jistotu posilam:
The description for Event ID ( 4 ) in Source ( HBtnKey ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: .

hend poslu aktualni zpravy s tohoto restartu

Ted tedy prohlizim hlaseni s Systemu a je tu jediny error - na hot butony to ale moc nevypada - mrkni na to.

DCOM got error "The service cannot be started, either because it is disabled or because it has no enabled devices associated with it. " attempting to start the service NMIndexingService with arguments "" in order to run the server:
{C6A811AB-F8FF-45A4-93E5-FC5CCB650BE7}

Je ste mrknu na aplikace ......... no projedu to vsecno, mohlo by to byt kdekoliv

Ak si tam mal vir tak mozes mat kompletne posahane/prepisane kopec veci, ak tam mas nejaky spyware tak moze byt zaveseny hookom na klavesnici (keylogger) a sposobovat akekolvek problemy s klavesnicou. V tom pripade idealne nainstalit nove Win nacisto + ovladace, a nainstalit SP2 alebo firewall predtym ako sa vobec prvykrat pripojis k internetu (predtym vytiahnut sietovy kabel alebo kabel k modemu).
Mozes aj skusit len opravit instalaciu z instal.CD Win ale to ti ju moze aj kompletne posahat...

zalozim to takhle moc ujizdime do prava:))
tohle jsem vylovil jak se dela aby to bylo integrovany do oem verzi

Download location
http://h18007.www1.hp.com/support/files/Compaqtable tpc/us/download/19713.html
File name
SP24241.exe
Approximate file size
1.1 MB
Installation instructions
1.
Run the downloaded .exe file to unzip the files to C:\SWSetup\SP24241, and then cancel the installation.
2.
Copy cpqbttn.inf, cpqbttn.cat, CPQBttn.sys, and BttnCmn.dll from the C:\SWSetup\SP24241\disk1 folder to Master $OEM$\$OEM$\$1\Drivers\HP\tc1100\Button.
3.
Add Drivers\HP\tc1100\Button to the PNP driver path.

mohlo by to jit instalovat pres inf soubor klik pravym a nainstalovat po ty hlasce kuknu
je to driver na win tabletku

nn- odinstalovat drivery a ty tvoje co uz mas dat instalaci on se rozbali (do tempu) ty mu tam ty soubory slohnes a das zrusit instalaci - mel by tam byt inf soubor pokud je instalni pres nej - me takle jedou zazmatkoval stary instalator zvukovky - tak jsem to udelal takto.
---
jeste na ten hijack koukam co tak saha kde muze-
sandra je spusteny ten jeji daemon - zkus odinstalovat

jeste co by mohlo mit spojitost kdyz uz to dela ve videu.
C:\Program Files\Cyberlink to je na dvd vid ?
--
jeste tam vidim ms media center C:\WINDO WS\ehome\mcrdsvc.exe ten ma co s multimediama taky do cineni - tam bych ho vysoupnul z procesu:
C:\WINDOWS\eHome\ehRecvr. exe
C:\WINDOWS\eHome\ehSched.exe
C:\WINDO WS\ehome\mcrdsvc.exe

Cau nad fkovou radou je celkem osum tlacitek, konfigurovat se daji jen prvni dve - quick play a dvd button.
Tlacitka pro stlumeni a zesileni zvuku a tlacitka pro rew , ff, stop, play/pause se konfiguruji automaticky
se startem windows. Co se tyce odinstalovani window - tahle moznost tady je ale je to nejzasi reseni, abys ro-
zumel cele prostredi, ktere jsem si do ted ve windows vytvoril, je bohate na progrmy a konfiguraci a netrvalo mi
to jeden den. Opravdu bych nerad jen kvuli tomuto problemu znicil perfektne ungujici system. ale diky za zajem;-)

Ja ti rozumiem ale ak nahodou vir poskodil nejaky subor tak inu moznost ako prinstalovat asi nemas.
Mozes tam mat aj aktivne este nejake svinstvo, skus nieco proti spyware (adaware, spybot s&d apod.), prip. aj prescanovat to PC este aj nejakym inym aktualizovany antivirom. To co popisujes mi skor pripada ako keby bolo nieco (zle naprogramovane) zavesene na hooku od klavesnice. Nemas tam nejaky keylogger apod?

P.S. to "perfektne fungujici system" no, mas zmysel pre humor :-)

Instalaci mam ulozenou na disku a mam vytvorene recovy dvdcka. Skousel jsem spustit konzolu pro obnoveni systemu s teto
recovery sekce, ale je tak obecna, ze to je jako nove instalovani windows.Hodila by se special nabydka, ve ktere by si uzivatel vybral co chce a co nechce opravit. Bohuzel neni k dispozici

Skousel jsem to podle tveho popisu a v adresari temp se vytvorili slozky jen pri uplne instalaci, ktere zmizely hnej jak sem
odklikl okno s halskou, ze ovladace nejsou pro tento system.
v takove rychlosti se nedali skopirovat.:-(

Mrknul jsem na to a podle nich by mel byt v nabydce programu pro odebrani software EAB.
No neni tam a nikdy ani nebyl, kazkopadne tyto ovladace skusim nainstalovat. Nevim jestli
jsou to ty same, pac jsem ty predtim stahle prejmenoval abych se v tom vyznal s tech cisel clovek nic
nepozna. diky

No jo ale HP to ted dela tak, ze Ti udelaj dva diskovy odily a do jednoho z nich kterej ma 10 giga soupnou vse co je
potreba. Daj tomu nazev HP recovery a rad si. Disk je zamknutej takze z nej zadny ovladace nedostanu. - tedy dostanu, ale to
jde jen pres konzolu recovery, ktera ti system spravy tak, ze muzes vsechno delat znova - no nejsem si jistej pac sem
lapa koupil pred 3 tydnama a jeste jsem to nepotreboval.
Jo po instalaci ovladacu s tveho odkazu se mi v panelu nastroju vytvorila ikona EAB, ale po kliknutim na tuto ikonu
se objevila hlaska:An exception occured while trying to run "c:/windows/szstem32/shelldll,control_rundll"C:pro gram files/compag/eab/eabcof.cpl",compac easy access buttons"
Takze asi pro jinej book jak hadam.

Nechce sa mi to vsetko studovat, uz tych 5x svchost a kdejake dalsie srandy/toolbary atd mi vnucuju myslienku novej cistej instalacie ako idealneho riesenia :)
Ako som uz pisal ak si tam mal vir ktory mohol nieco posahat/prepisat napr. niektore systemove subory, tak nemas sancu to obnovit inac ako instalaciou Win, povodny systemovy subor ktory pripadne vir prepisal ti z neba nespadne.

Ahoj bratre odborniku,
spusteny svchost.exe je nezbytna soucast Windows. Myslim ze resit nejaky problem ktery v kompu nastane formatovanim
disku je to nejzassi reseni. Tak procti co sme tady s Mochnou celej ten cas resili a treba te napadne neco co by stalo za pokus. Myslim ze lidi s notebookem nove rady Pavilion by snad neco vedet mohli.(treba jak vybrat s recovery disku ovladace)
diky za tvuj zajem
cus

Lol ja dobre viem co to je svchost, ale 5 sluzieb pod nim spustenych som snad este nemal, zavisi samozrejme od toho co tam mas pospustane, ja som nazoru cim menej spustenych mrkvosoftich (a aj nemrkvosoftich) zabugovanych nezmyslov tym menej problemov.
Nechapem co furt riesis ovladace? Nainstaluj tie co su k tvojmu notebooku na strankach vyrobcu, ak to nepomoze alebo ak tam ziadne pre klavesnicu niesu (v tom pripade ziadne netreba) tak je problem inde, nie v ovladacoch.

P.S. neviem ako to dnes riesi HP, ale ovladace na niektorych NB byvaju normalne na disku v adresari drivers napr. C:\drivers apod. (mozu byt aj v adresari Windows\drivers apod).
Pozri si navod ako sa procuje s recovery konzolou a ci k tomu nahodou nemas dodatocnu aplikaciu pomocou ktorej na tie zalohy vies pristupovat. Phoenix riesenie tusim nieco take ma, nemal som v ruke novsi HP neviem zhlavy ako to riesia v HP. ...ale aj tak nechapem co chces vytahovat zo zalohy, predsa to iste co mas v zalohe mas aj na disku (zaloha je image disku).

Cus MM..
Drivery nejsou ale kazdopadne se daji stahnout jak si psal.
Zadne cd nemam vsechno je na disku.
Nemyslim ze zalohy, z backupu nic tahat nechci. Snazim se nejak dostat na recovery oddil co
je na disku, ale maj to zamkli hajzlici. Me se totiz zda ze ten driver pro quicky neni az tak moc
dobrej. Jako by to byla jen nejaka uni verze a timto konci.
dik za radu do msconfigu mrknu.
Unicode