Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefukcni klavesy Winamp 5.33 dil II.

Tak jak sem psal v prvnim dile o umrtveni vsech klaves, tak ted uz vim cim to je.
Muj laptop ma na hore na klavesnici nad fkovou radou dalsi rychle pomocne dotykove tlacitka
pro rychlou volbu posunu v pred nebo vzad o song, stop, mute a volume +/-. Nevim jestli je to
v zavislosti na Winmpa, nebo obracene, ale pri dotyku na tyto klavesnice okamzite vsechno
zatuhne (Winamp nemusi byt spusteny)
Problem asi bude s ovladaci na tyto klavesy.Kdybyste vedeli jak na
to piste.Diky moc
Uni

Nechce sa mi to vsetko studovat, uz tych 5x svchost a kdejake dalsie srandy/toolbary atd mi vnucuju myslienku novej cistej instalacie ako idealneho riesenia :)
Ako som uz pisal ak si tam mal vir ktory mohol nieco posahat/prepisat napr. niektore systemove subory, tak nemas sancu to obnovit inac ako instalaciou Win, povodny systemovy subor ktory pripadne vir prepisal ti z neba nespadne.

Ahoj bratre odborniku,
spusteny svchost.exe je nezbytna soucast Windows. Myslim ze resit nejaky problem ktery v kompu nastane formatovanim
disku je to nejzassi reseni. Tak procti co sme tady s Mochnou celej ten cas resili a treba te napadne neco co by stalo za pokus. Myslim ze lidi s notebookem nove rady Pavilion by snad neco vedet mohli.(treba jak vybrat s recovery disku ovladace)
diky za tvuj zajem
cus

Lol ja dobre viem co to je svchost, ale 5 sluzieb pod nim spustenych som snad este nemal, zavisi samozrejme od toho co tam mas pospustane, ja som nazoru cim menej spustenych mrkvosoftich (a aj nemrkvosoftich) zabugovanych nezmyslov tym menej problemov.
Nechapem co furt riesis ovladace? Nainstaluj tie co su k tvojmu notebooku na strankach vyrobcu, ak to nepomoze alebo ak tam ziadne pre klavesnicu niesu (v tom pripade ziadne netreba) tak je problem inde, nie v ovladacoch.

P.S. neviem ako to dnes riesi HP, ale ovladace na niektorych NB byvaju normalne na disku v adresari drivers napr. C:\drivers apod. (mozu byt aj v adresari Windows\drivers apod).
Pozri si navod ako sa procuje s recovery konzolou a ci k tomu nahodou nemas dodatocnu aplikaciu pomocou ktorej na tie zalohy vies pristupovat. Phoenix riesenie tusim nieco take ma, nemal som v ruke novsi HP neviem zhlavy ako to riesia v HP. ...ale aj tak nechapem co chces vytahovat zo zalohy, predsa to iste co mas v zalohe mas aj na disku (zaloha je image disku).

Cus MM..
Drivery nejsou ale kazdopadne se daji stahnout jak si psal.
Zadne cd nemam vsechno je na disku.
Nemyslim ze zalohy, z backupu nic tahat nechci. Snazim se nejak dostat na recovery oddil co
je na disku, ale maj to zamkli hajzlici. Me se totiz zda ze ten driver pro quicky neni az tak moc
dobrej. Jako by to byla jen nejaka uni verze a timto konci.
dik za radu do msconfigu mrknu.
Unicode