Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Power banka

Ahoj!
Potřeboval bych prosím poradit,koupil jsem si power banku Romoss solo 6 16 000 mAh
Jenom mám problém snabíjením,dle návodu se banka nabíjí 10 až 21 hod.a při úplném nabití se mají rozsvítit všechny 4 diody což se mi ještě nestalo,jenom při prrvním nabití jinak mi bliká jen třetí dioda ať to nabíjím den či dva.

Další dotaz je k nabíjení na polovinu času. V návodu jsem se dočetl ,že se dát dobít i za 10,5 hod při použití portu 2.1A,ale nevím
jak to má fungovat.

V příloze posílám návod na použití .

Za všechny rady předem děkuji

Záleží co do toho dal výrobce za baterii,firmu Romoss neznám,tak taky může životnost onoho zařízení rychle klesat.Čím větší nabíjecí proud,tím kratší životnost.Toto platí u všech akumulátorů.