Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet v mobilu - jak rychle vyčerpám FUP

Ahoj, potřebuju internet v mobilu na 4 dny, konkrétně od O2.. mám nabídku prachobyčejných 50MB (FUP) za 49Kč na týden.

Pro ty, co to používají: jak rychle těch 50MB vyčerpám? Bude mi to na nějakých těch 4-5 dní stačit?

Využití: vypnu aktualizace, budu jen po večerech prohlížet FB (přes mobilní aplikaci), novinky.cz, seznam.cz

Internet v mobilu používám každý den. Videa a aktualizace zakázané. Poradna, novinky, idnes, lidovky, jidelni v menze, jedna onlajnovka a 2 messengery. Denní spotřeba dat 5-20MB.

Takže když se budeš mírnit, stačit to bude. Videem to zvládneš do minuty, když na to přijde.