
Internet v mobilu - jak rychle vyčerpám FUP
Ahoj, potřebuju internet v mobilu na 4 dny, konkrétně od O2.. mám nabídku prachobyčejných 50MB (FUP) za 49Kč na týden.
Pro ty, co to používají: jak rychle těch 50MB vyčerpám? Bude mi to na nějakých těch 4-5 dní stačit?
Využití: vypnu aktualizace, budu jen po večerech prohlížet FB (přes mobilní aplikaci), novinky.cz, seznam.cz
Kdyz budes serfovat rozumne, tak s 50MB jeden den udelas od rana az do vecera.
No mně bylo řečeno, že oněch 50MB vyčerpám za 5 minut, což mě trochu zděsilo a ptám se vás ostatních no :D
Ano,měli pravdu,to zmizí opravdu hned.
Nepouštěj videa a je to. Mám FUP 100 MB na měsíc, internet běžně používám, jen nekoukám na videa, převážně píšu přes chat, občas prohlížím stránky, čtu si maily a tak podobně. Vyčerpám dvakrát do roka, obvykle si vystačím.
Internet v mobilu používám každý den. Videa a aktualizace zakázané. Poradna, novinky, idnes, lidovky, jidelni v menze, jedna onlajnovka a 2 messengery. Denní spotřeba dat 5-20MB.
Takže když se budeš mírnit, stačit to bude. Videem to zvládneš do minuty, když na to přijde.
Já mám 200MB na měsíc a používám to na facebook,reddit a podobné stránky a data mi dojdou cca po 14 dnech.
Ja jednou nutne potreboval na net, tak jsem vyuzil nejaky jednorazovy (tusim ze to bylo 25MB za xx korun). Stacilo me to na deset minut a to jsem jel pres operu mini.