Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení - 2160x1920 a 3840x2160

Zdravím, chtěl jsem se zeptat kde nastavím, abych ve hrách měl volbu zvolit tuŠim 2160x1920 a 3840x2160. Dříve jsem tuto možnost měl a někde jsem to asi zas odnastavil a už tam ta možnost není.

Děkuji předem za odpověď.

Ve hrách netuším.
Umí to systém? Jaké máš rozlišení displeje, ovladač VGA?

Několik displejů 3840 x 2160 máme v práci, všechno HP. Jsou to 30" LCD pro konstruktéry. Už jen ten kabel z počítače do LCD musí být buď DP nebo DVI DL. Obyčejný DVI nebo HDMI to nezvládá.

Ty sis skutečně koupil displej za 40 000,- na hraní?

Edit: koukám na dnešní ceny tak změna - displej za 30 000,-

monitor mám nějakej obyč acer za 3K 24".
Ale s tímto vším co mám jsem cca 2 měsíce dozadu měl ve všech hrách možnost nastavit 2160x1920 i 3840x2160.
Třeba League of Legends vypadalo v tomto nastavení mnohem lépe stačilo zvětšit nastavení hry, interface aby nebylo tak drobné a bylo to fajn.
Zmizelo to asi po aktualizaci grafického ovladače, protože nikdy jsem se v tom nějak nevrtal.