Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplivodiva pasta

Mam dotaz hledam kvalitní vykonou pastu na cpu Intel Core 2 Quad chladič Arctic Freezer 7 uvažuji o mírnem přetaktovaní zaleží na teplotách ktere ze zvolených teplovodivích past by jste mi doporučili Arctic MX-2,Arctic MX-4,Gelid GC-Extreme

Dodal bych, že mnohem důležitější, než značka pasty, je správné dávkování. Pasta má totiž pouze vyplnit mezery, kde plochy (vlivem nerovností) nedoléhají přesně na sebe. Jakékoliv množství pasty navíc pouze zhoršuje tepelný přechod a než mnoho pasty je lepší žádná pasta. Bohužel, takoví ti, co přikládají značce pasty náramnou důležitost, tam nacpou pasty co se ani nevleze, v blahém omylu, že čím víc pasty, tím víc adidas a lepší chlazení...