BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Je to úplně jedno, rozdíly jsou do jednoho stupně.
libovolnou.
pasta nechladí, slouží jen k zlepšení přechodového odporu případné nerovnosti o tloušťce setin milimetru.
A já dodám ber MX-2 je z nich nejlevnější a velmi kvalitní.
Dodal bych, že mnohem důležitější, než značka pasty, je správné dávkování. Pasta má totiž pouze vyplnit mezery, kde plochy (vlivem nerovností) nedoléhají přesně na sebe. Jakékoliv množství pasty navíc pouze zhoršuje tepelný přechod a než mnoho pasty je lepší žádná pasta. Bohužel, takoví ti, co přikládají značce pasty náramnou důležitost, tam nacpou pasty co se ani nevleze, v blahém omylu, že čím víc pasty, tím víc adidas a lepší chlazení...
Souhlas, ale není rozhodně lepší bez pasty. Ano co nejtenčí vrstva (film). Jinak pro tebe testoval jsem ten Gelid vs MX-2, a hádej která byla lepší. A to klidně 5-7st rozdíl.
Ty tomu fakt věříš:) Lepší byla jistě ta, do které ses zamiloval a všude ji doporučuješ. Kdybys napsal, že rozdíl byl půl stupně, možná bych tomu i věřil.
Nebudu to komentovat.
Souhlas MX-2 za ty prachy nejlepší volba, když teda někdo potřebuje koupit....