Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní notebook

Sháním notebook, který bude sloužit především k hraním hrám, aby měl SSD, bez OS, 15-17 palců uhlopříčka (je to jedno, budu mít připojený svůj monitor).

Rozpočet 37.000,-

Díky za případné tipy.
Změna kategorie, původně: Periferie (karel)

• Osobne se mi kvalitou zpracovani libi <Dell Inspiron 15> : https://www.alza.cz/dell-inspiron-15-touch-7000-st ribrny-d3753947.htm?catid=18853267 , ale nevim, zda-li je to nejlepsi volba pro tebe.
• Tady ta koupe NTB tak jak jejich ceny se strasne rychle houpou, (hlavne v obdoby novych mGPUs) kazdopadne na JEDEN rok kupovat neco za 1000 Euro, co je 4x slabsi jak Desktop, nevim no..
Si kup neco slabsiho, kde pak budes mit vice financi na opravdové PC po rocnim prijezdu do CR :-)

Právě do Česka se plánuji vrátit nevím kdy, kdyby to bylo jenom na rok, koupil bych něco levnějšího. Tohle má právě sloužit jako náhrada za stolní kousek, je to ale blbost, jak říkáš. Ale cestovat se mi se stolním pc v kufru taky moc nechce. Díky za tip.

*Alternativa
A tam kam jedes, budes v pohybu nebo ubydlen ? Jestli ubydlen v byte rychlim internetem, existuji i jiné herni moznosti, jako NVIDIA SHIELD /Tablet-TV, kde si za par Euro zahrajes hry v kvalite PC, mam vyzkousené jak TABLET (SHIELD 1) tak i SHIELD TV, opravdu kvalitni. (ale na hrani 1080p @ 60fps je opravdu minimum "ADSL2" a "5GHz" ruter)

NVIDIA SHIELD co to je ?
• Ano neni to moc v CR znamé, jde jak u tablet tak i TV v ANDROID zaklade, kde mas moznost hrat :

1) Hry ANDROID + Hry urcené na GPU NVIDIA TEGRA (kuprikladu HALF-LIFE2)
2) HRY Streem primo z tvého PC (pres NVIDIA GEFORCE)
3) HRY ze Herniho CLOUDu NVIDIA GRID. (Hry jako Witcher 3, Dead Island etc.).

Vice podrobnosti na : shield.nvidia.com