Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neumím najít web, kde byly popisovány opravy přístrojů

Ahoj

mám 4 roky starý LCD LG W2346T. V posledních dnech se doba od zapnutí do naběhnutí prodlužuje na několik desítek minut. Vzpomněl jsem si, že kdysi nějaký český web popisoval jednoduché opravy - výměny kondenzátorů. Bohužel teď jsem tento web nedokázal najít.

Lézt do LCD bez návodu se mi s mýma očima moc nechce. Do servisu se to asi nevyplatí. Kolega slíbil, že mi pomůže, když budu vědět který kondík, aby na tom netrávil tolik času.
Nevzpomene si někdo, kde byly ty návody? Třeba by tam mohl být i ten můj LG.
Díky

co na tom chces popisovat? Potrebujes len vediet ktore a zohnat si spravne nahrady (ono to neni jedno jaky elyt).
Nerozsvieti sa ti podsvietenie alebo co je tam za vada? hladaj si svoju znacku googlom a nejake slovo repair alebo disassembly apod

Zapínací tlačítko ( rámeček kolem zapínacího tlačítka ) nesvítí.
Má buď svítit ( monitor má signál, je obraz ) nebo blikat ( monitor je zapnutý, ale signál nemá, LCD je černá).

Po zapnutí se ale velmi dlouho nic neděje. Pak se rozjede a funguje bez problémů. Proto tipuji na něco ve zdroji - možná kondík.

Edit: " Potrebujes len vediet ktore " a proto se ptám zda to někde není popsané.