Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompletní PC sestava, max 35 tisíc

Ahoj, tak přišel čas, abych vyměnil svůj pomalu odcházející noťas za nové pc. Nemám ani ponětí jak se to skládá, pomůže mi tu někdo? :) Potřebuju to včetně klávesnice, monitoru, prostě komplet pc sestava. Samozřejmě na hraní. Jinak představy mám následující:

Monitor full HD, s dobrými pozorovacími úhly, ideálně i nastavitelná výška, nějaký sklon apod.
Grafiku 4GB, nejlépe GTX, ale asi by to chtělo počkat si co nová RX 480?
RAM 16 GB, pc ne příliš hlučný, HDD minimálně 2 TB, ideálně více, SSD by to chtělo 480 GB, nějakou dvd vypalovačku, kartu na wifi, i když připojení mám pevné, ale co kdyby se hodila v budoucnu. Ostatní komponenty aby k tomu prostě pasovaly, a aby mi nechyběly nějaké potřebné kabely apod.

Počítač už sestavený, dobrá stránka by na to mohla být mironet, kde mají sestavení za 400 + testování zdarma. Bez systému, Windows si koupím někde zalevno a upgraduju na 10, dokud to ještě jde.

Ps. Rád ušetřím, ideálně pokud by to šlo zkrouhnout do 30 tisíc, 35 je opravdu naprosté maximum.

Jinak chci aby mi to dlouho vydrželo, určitě bych chtěl v budoucnu taktovat. Sestavil jsem jen takový nástřel, vůbec tomu nerozumím, ale tak na ukázku, co bych asi chtěl :)

https://www.czc.cz/5frdvp4mr2i4sbahklgb6h75cg/sezn am

Tak jsem stvořil toto:

https://www.czc.cz/2okgljr2g2juf8hsvrak5if4o6/sezn am

Monitor pak koupím zvlášť. Měl by k tomu někdo nějak výhrady, a nechybí mi tam nic? A nevíte, na čem by se dalo ušetřit, víceméně bez ztráty výkonu? Při zachování +- 500 GB SSD a min. 2GB HDD. Ideál by byl tak 31 tisíc..

A ještě kde jinde by se to dalo koupit? Stejnej košík na alfě vyjde o 1200 levněji, jenže tam mi to nesestaví...

Jinak RX 480 mi přijde celkem drahá a v podstatě výkon jak GTX 970, nemá cenu spíš vzít tu? A GTX 1060 bude už 7 července, má smysl si ještě počkat? I když ta cena bude asi na mě už moc vysoká..