Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anketa: Obnovení systému v XP...

Zdravím,

již na několika počítačích, které všechny pocházely z jedné firmy, jsem viděl hned na čisté intalaci vypnuté obnovení systému... Vím, že majitelé těchto počítačů si to nevypli sami, takže to určo vypnuli technici v té firmě. Zajímá mě, jaký na to máte názor, takže si dovolním malou anketku.

Díky!
MaSo.

Ano už několikrát to pomohlo. Trojan - nešel smazat. Obnova do bodu tak týden dozadu. Pak jsem ho smáznul i z registrů a v poho. 3patně naistalovaný soft /děckama/ taky nešel odstranit ani z registrů - tak šup bod obnovení před tím neš mi ho tam naistalovali a ručně smazal. Atd.... Pravda neznal jsem před tím progrma Erunt - možná by v takových případech pomohl taky dostatečně - ale toto mi taky pomohlo.

Predavaju sa auta aj bez ABS. Je na kupcovi ci vie o tom ze nejake ABS existuje a ci si to pri kupe uvedomi ze co chce a co kupuje. Ked o tom nevie tak kupi urcite auto bez ABS ptz je lacnejsie a prip. ma krajsie klucky :))
Inac porovnanie s ABS a autami je pritiahnute za vlasy, auto je vec v ktorej ide o zivot, a ABS funguje tak ako ma na rozdiel od mrkvosoftich nezmyslov.
PC (bezne predavane) su na urovni hracky (ako napr. auticko na dialkove ovladanie, nie ako auto). Ak hrackarske auticko nezastane a narazi do steny lebo je zarusene pasmo lebo predajca nastavil vsetky dialkove ovladania na jeden kanal, a zakaznik si to neprestavi lebo je blby, tak je to problem zakaznika nie predajcu.

Myslim si ze firma by mela instalovat vse co je na instalaci nastavene a jenom v pripade ze se jedna o zakazkovou instalaci instalovat to co si rekne zakaznik

Nevim jak firemni pocitace u techto bych to pochopil prece jenom je na spravu pocitacu jeden clovek a ma nastavena prava ze instaluje jenom on .
Ale , ja coby domaci uzivatel jsem ten co rozhoduje co si na pocitac nainstaluji a pisi proto ze zrovna dnes jsem tuto funkci musel vyuzit k tomu abych se vratil k funkcnimu pocitaci.chtel jsem si totiz nainstalovat hru ale japonskou verzi a instalator mi zmrsil nektere systemove soubory a castecne prepsal prehravac videa ,samozrejme ze hra sla do kyblu a s ni i prace na titulcich k filmu tak 3hodiny prace ale dobre mi tak .pro domaci pouziti je to dobre pokud se hodne zkousi instalovat.A i presto mi 90 procentni system jede uz 2 1/2roku a bod obnovy jsem pouzil asi trikrat z toho 1x pri napadeni virem.
Takze je to spis o tom co komu vic vyhovuje .

Ale , ja coby domaci uzivatel jsem ten co rozhoduje co si na pocitac nainstaluji

Ak vies co to obnovenie systemu je a ako sa s tym naraba, co ti brani po kupe takeho PC tu funkciu zapnut? Ked si kupim PC s predinstal.Win tak v prvom rade prejdem vsetky nastavenia a zapnem/vypnem si vsetko tak ako ja chcem, dolezitych nestaveni su desiatky a urcite ich predajca nenastavil tak ako chcem ja, preto je to pre mna samozrejmost prejst si u novych Win vsetky nastavenia. Ty si nastavenia Win nepozeras?

No, tak to děláš ty, tak to dělám já, ale moje zkušenost je, že typický BFU se panicky bojí kliknout v kterémkoli programu na tlačítko "Nastavení", jenom aby něco nepokazil. Týž uživatel ovšem ochotně odkliká každé "OK", které mu vyskočí na obrazovce:-)

TO MM /to ja take vim a umim si to taky nastavit ,ale jsou taci co na to neprijdou ani po smrti , a ze jich znam dost co jim chodim spravovat pocitace,. ja to mam zaple protoze jsem jaksi jeste nenasel ten spravny program na zalohy coz v brzke dobe zmenim. Ale kdyby to bylo vypnute tak jsem tady na poradne s dotazem ""spadl mi pocitac co mam udelat"" ja vim zdvihnout ho k oknu a pustit Tak je to se vsim kdyz to nemas tak to zrovna potrebujes.
Zakon Padajiciho H***A anebo Murphy!!