Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7: jak odstranit stažené, ale zatím nenainstalované aktualizace?

Před pár dny jsem vykopal z PC AVG. Místo něj jsem zkusil MS Essentials. Ten se mi také nelíbí, tak šel pryč. Jenže, aniž jsem si to uvědomil, změnil windowsupdate ze zakázáno na povoleno, automaticky instalovat vše. No to samozřejmě nechci.

Teď koukám jak puk, že jsou aktualizace staženy a připraveny k instalaci (při vypnutí).

Našel jsem návod, jak tu instalaci při vypínání vypnout, http://www.winseven.cz/tipy-triky/tip-jak-zabrnit- samoinn-instalaci-aktualizac-pi-vypnn/. Co ale, když se tu začne instalovat po opětovném zapnutí, což nechci? Někde to musí být na disku, chci to smazat.

Díky za tipy.

Samovolně se nenainstaluje,to je jen místní folklor.Nesmí se kliknout na ikonu a souhlasit. Nejvíc se mi tady jednou líbil tazatel,kterému se to prý samo nainstalovalo (je tam nutných několik restartů - nesouhlasíš - instalace skončí) napsal - já jsem kliknul ale jen trochu.

Takže,

1) úprava registru, http://www.winseven.cz/wp-content/uploads/2010/01/ 06/tip-jak-zabrnit-samoinn-instalaci-aktualizac-pi -vypnn/regedit_wu.jpg
(aby nedošlo k instalaci při vypnutí)

2) odstranění c:\Windows\SoftwareDistribution\Download\
Přejmenoval jsem to, teď se vytvořil nový adresář, je prázdný. Bylo tam toho nataháno docela dost ::)

[http://pc.poradna.net/file/view/26494-sd-png]

3) Změna aktualizací na zakázané

VYPNUTÍ PC, ZAPNUTÍ

4) Nic se neupdatovalo

5) úpravu registru asi můžu zrušit, počkám ale pár dní. Pak to označím jako "vyřešeno".