Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instal Office 2016 pre podnikatelov

Mam predmetny produkt, ale z hrozou zistujem, ze sa mi nainstaloval 32 bit na 64 bit OS. Po vlozeni CD tusim pytal iba kod, a nic viac, az nakoniec oznamil ze nainstaloval vsetko potrebne. Ako ho donutim instalovat 64 bit?

ale z hrozou zistujem

No strasny horor, vsetci umreme, koniec sveta, nieeee :D

Rce -> Naopak - nechapes ze sa mu snazime zdovodnit, ze preco chce riesit vec, ktoru riesit vobec nemusi.
Pretoze bezne ludia sami nevedia ze robia blbost, kym im to nepovies.

V tomto pripade riesi zbytocnost ktoru nepotrebuje = nieje co riesit = vyriesene. Nikto normalny predsa nebude riesit riadne neodovodneny a neopodstatneny problem. Tento "problem" totiz nestoji za minanie energie a casu. Bude mat 32bit, lebo to nicomu nevadi, rozdiel je pre obyc. usera ziadny.

Nepovažuji takovou odpověď za fungovanou a správnou. Má se poradit a pak se může jen podoknout, že to je zbytečné. Bohužel tady v poradně se nesmírně rozmohlo velice a všude, vynadat tazateli, že to vůbec nemá chtít. Když se někdo na něco zeptá, tak místo odpovědi dostane štědrou dávku nadávek, že a) je blbej, že něco takového chce, b) je to kravina, c) má zavirovanej čínskej krám a sračky na disku. To podle mne není seriozní odpověď Poradny. Kdybych věděl, tak mu poradím a nekecám že je blbec, že něco takového vůbec si dovoluje chtít. Pro někoho to je zbytečnost, pro někoho není. Není přeci účelem vynadat tazateli, že to co chce, je blbost. Sice souhlasím, že chce asi zbytečnost, ale mě to nadávání uživatelům prostě vadí. A odpověď nikde.... :puff:

Má se poradit a pak se může jen podoknout, že to je zbytečné

A naco by som radil, ked je to zbytocne? Rad robis zbytocnu pracu, ked nemusis? By ma zaujimalo, co mas za zivot, ked robis kopu zbytocnej prace.
Hadam najprv cely problem zvazim, ze co je to zac, ci to stoji za riesenie a ak je jednoduchsia, schodnejsia cesta, tak idem tou.

Tvoje riesenie je upne naruby, aku logiku ma riesit problem najtazou cestou a len tak medzi recou sa zmienit na konci riesenia o tom, ze je to zbytocne?
Ja byt ten uzivatel, tak ta po hodine reinstalovania officu este zdrbem ze aku kravinu si mi poradil, a naco som to zbytocne robil, ked mi na konci povies ze 64bit office je vlastne zbytocny.
A skusil by si sa potom este urazat, pretoze sam si za to mozes, ked rozmyslas nelogicky a na zaklade tej nelogickosti radis hluposti.

Problemy sa maju riesit vzdy co najjednoduchsie a najefektivnejsie, nepridavat si zbytocnu pracu navyse - toto si opakuj az kym to nepochopis.
...a taketo zaklady mam ucit cloveka ktory sa vyzna do IT a co je clenom fora od 2005-teho? Si robis prdel, ze?

Pro někoho to je zbytečnost, pro někoho není.

64bit office je zbytocnost pre 99.9999998% populacie planety. Kazdy kto sa vyzna do IT to vie. A dokaz mi opak. ;-)

Neviem co mas vkuse s tymi nadavkami, neviem o tom ze by mu tu dakto nadaval. Teda aspon ja nie.

Dik za info, myslel som ze ked sa prihlasim na adresu ms a ponukne mi priamo instalaciu na pc (alebo stiahnutie) ze automaticky stiahne zodpovedajucu verziu tj na 64 bit OS stiahne 64 bit Office . . . sa mi to zdalo logicke . . . Takze neriesim :-)

Tak ale aj 32bitova je "zodpovedajuca", ono je to jedno, nepotrebujes nutne 64bitove office, oni kludne tie 64bitove mozu byt aj horsie (ciste teoreticky ak by tam narobil MS viac bugov, alebo mozu byt nekompatibilne s nejakymi doplnujucimi vecami). Inac pre rozdiely viz ten link co som dal vyssie tam su popisane rozdiely medzi 32 a 64 bitovymi office

MS doporučuje 32 bitovou verzi, protože k Office existuje spousta doplňků a ty prostě v 64 bitové verzi dostupné nejsou. Pokud nemusíš řešit tohle nebo opravdu nepotřebuješ v Excelu pracovat s obrovskými daty, pak nemá smysl 64 bitovou verzi instalovat. Nic "lepšího" ti to nepřinese.