
telefon do 4500kc
Dobry den,nemůžu se rozhodnout mezi telefonem Honor 4C,Lenovo P1m,Asus Laserjet.Mate s nima nějaké zkusenosti,který byste koupili vy? Popř.poohlédnout se po jiném mobilu?nejlíp do tech 4,5 tisice..Děkuji
Musí to být nutně Android?
S Windowsem nemám žádné zkušenosti,ale může byt
Pokud může být, tak bych určitě přemýšlel nad Microsoft Lumia 640 LTE. Záleží, co potřebuješ za aplikace, ale rozhodně se ti nebude po chvíli sekat jako droidí telefon.
Muzes pro neznale priblizit co ma toto znamenat?
V podstatě jsem ještě neviděl androidí telefon za pár tisíc (cca do 5), u kterého by po čase používání (někdy i hned po vybalení) nedocházelo k sekání animací, menu a podobně. O aplikacích ani nemluvě.
Naprostý souhlas,má ho dcera a takové občasné srandičky,že to načte polovinu kontaktů,seká se a to tam nemá hry. Opravdu pro silné nervy.
Tak to bude nejake prestigio ci obdobny "noname" z ciny ktery jste koupili za super akcni cenu. Ale radeji to svadet na system nez na ausosovy hardware...
Dělá to i moje "aušusová" S4
To prostě je fakt, je to lagdroid postavený jako malé počitadlo, nikoli telefon, který je jen jednou z mnoha aplikací. Nedávno jsem zapnul svou starou Nokia E7 - ve své době to všichni považovali za pomalý telefon, ale nyní je ta S4 pomalejší. A to do ní rozhodně neinstaluju tuny aplikací.
Tak me se teda jeste android nikdy nijak nesekal. Ale taky pouzivam jen custom rom.
Tak custom rom je něco jiného. Spoustu telefonů třeba Cyanogenmod zachrání. Ale telefony typu Samsung Galaxy Ace a jeho následovníci, to je děs a běs se stock rom. Staří smrtelná kombinace FB, Messenger a Instagram a z telefonu je želva.
co cekas od samsung galaxy ace ze pofici jak Iphone 6 za 15k ? videl jsi jeho specifikace nebo proc ho vlastne zminujes. to prece kazdy musi videt jak to pojede i v te dobe to byl "ojeb"
Chipset Broadcom BCM21553
CPU 832 MHz
GPU VideoCore IV
RAM 278MB
Ano, proto říkám, že za ty peníze bych raději bral telefon s W10M, který bude svižný a ne jako nějaký ořezaný droid.
jenomze za tu cenu v te dobe se dalo sehnat neco daleko lepsiho.
To sice ano, ale i tak, pokud se koukneš na 2-3 roky staré vlajkové lodě, které dostanou nový droid, tak už to také není co to bývalo.
Koukni po oneplus one. :)