Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem telefon do 4500kc

Dobry den,nemůžu se rozhodnout mezi telefonem Honor 4C,Lenovo P1m,Asus Laserjet.Mate s nima nějaké zkusenosti,který byste koupili vy? Popř.poohlédnout se po jiném mobilu?nejlíp do tech 4,5 tisice..Děkuji

"Spatna alternativa nemusi byt i Lumia@650 na ktery dava momentalne Microsoft proplaci 50 €, kde jsme na 110 Euro ! "

• Ano, Lumi 640@XL nez jsem zakoupil vykonejsi model 950@XL (za tu cenu, jsem lepsi ve stejné kategorii nenasel), kterou znam a pouzíval uz od Windows 8.1
Hlavni problém Lumii byl prechod na WP10, ktery MS vydal trosku rychleji nez mel, rozumim ze chtel uspisit aplikace UWP k rozsireni nabidky APP a HER, ale tento system zkratka priraven nebyl. Uzivatelé se tak nucene stali BETA testry, nekteri presli na iOS.

• Nastesti MS (i kdyz to trvalo nejakou dobu), WP10 konecne uvedl do stavu, kdy se stava pouzitelnym a stabilnim.
Opravdu i proti HW osazeni je velmi rychli, i s telefony 1GB RAM a nejakym slabsim Adreno.
Ulà, co se tyce FOTO, lumia 640XL dela opravdu opravdu slusné fotky /*Video FHD@30FPS, kvalita fotek vecer, je prumerna, tak jako u ostatnich telefonu stejné kategorie
Rad bych dodal, ze Lumia@640XL ma opravdu velmi dobou vydr bateriie. /*S odstupem verzi WP se jeji vydrz jeste prodlouzila.
S novou verzi WP uvedena Lumia 640 jede svizneji, tak i nova verze prohlizece EDGE, ktery v HTML5/javaScript predbehne i ty nejmenované konkurencni a opravdu s WStore zacina zaplnovat, tak jak aplikacemi na Foto, Muzika, video etc.

• S uvedenym HW, Lumia 640XL dokaze podat stejny v nekterych pripadech lepsi vykon, jako telefony s 2GB u konkurencniho Android.
* Takové ty stale stejné reci, ale na WP nejsou aplikace, jaké aplikace ? Ruku na srdce, kolik tech aplikaci pro Android jsou v realite pouzitelné a kdo si je stahuje ? Zbytek jsou jen nejaké hry.
Takové ty nejhlavnejsi jako Facebook, Mesanger etc jsou jiz davno za BETA verzi.

• Koupe Lumie 640 bych se nebal, je pravda, ze WP10, nebyl zrovna spolehlivy, ale to se jiz MS podarilo napravit :-)/* Nezapominal bych, ze neni tak dloho, Windows Phone patril mezi nejbezpecnejsi mOS.
* Lumia 640XL samozdrejme patri mezi telefony, které maji moznost Anniversary UPDATE.

[TiP] ~ Vyhodou uzivatelu Lumia WP10, je také u uzivatelu, kteri pouzivaji Windows 10 desktop, coz umozni, posilat ci prijimat SMS primo do PC, bez potreby SW tretich stran, tak jak vyuziti MS Cloud sluzeb, které s Windows Phone komunikuji/synchronizuji az je potreba, coz je mensi zatez na samotny OS i celkova vytez na baterii.
Diky UWP, je také pro uzivatelé systemu Windows 10 vyhoda JEDNE aplikace pro vice platform, tak jako ta samou aplikaci mam na PC, Tablet i Telefon, jednoduché pokracovani, zhasnu PC a urcitou vec si dodelam kuprikladu na Telefonu..

Dělá to i moje "aušusová" S4 ;-)

To prostě je fakt, je to lagdroid postavený jako malé počitadlo, nikoli telefon, který je jen jednou z mnoha aplikací. Nedávno jsem zapnul svou starou Nokia E7 - ve své době to všichni považovali za pomalý telefon, ale nyní je ta S4 pomalejší. A to do ní rozhodně neinstaluju tuny aplikací.

co cekas od samsung galaxy ace ze pofici jak Iphone 6 za 15k ? videl jsi jeho specifikace nebo proc ho vlastne zminujes. to prece kazdy musi videt jak to pojede i v te dobe to byl "ojeb"

Chipset Broadcom BCM21553
CPU 832 MHz
GPU VideoCore IV
RAM 278MB

doporučovat někomu umírající platformu

• Co je zase co proboha, ono nez rozezilat internetové flamy, bych radeji pobidl nejdrive o tom trosku pobrat :-)
• Kdyz si vemu kuprikladu Joe Belfiore, tak jako ostatnich at na svych uctech Twiter nebo devloperi kteri vyvyji pro platformu WP/UWP trvrdi opak, o cemz se mimo muzes presvedcit i na oficialnich strankach Microsoft Comunity, nebo na jejich oficialnich strankach, kde jsou uvedene budouci zmeny, pristi o pristim REDSTONE 2, 3 na MOBIL etc.
* Neznamena, ze kdyz MS nerozdava licence na mobilni telefony jako Android, ze konci, v umyslu ma delat jen vzdy par telefonu kategori u jedné tridy, jako pripravovany Surface Phone, tak jako to dnes kuprikladu dela Apple s iPhone. (je par dni, vysel NE-MS Acer Jade pod Windows 10).
S timto pristupem souhlasim, radeji preferuji nabidku z 10 telefonu, nez ze 100 telefonu které vypadaji stejne a z 80% jsou made in CHINA, kde bud hned vytriska baterka, nebo HW nestihaji novejsi verze ANDROID, musj posledni telefon s ANDROID byl Samsung NOTE 3, na premiovy telefon, nebyl den, kdy se nesekl, nebo jsem ho nemusel restartovata to po HW strance nebylo zadné maslo :-)..

• Osobne ted pouzivam Lumia@950XL ktera mela tezké zacatky a hodne uzivatelu to odradilo, dnes je na tom zcela jinak ( s UPdtae Anniversary jde to opravdovy rozdil az natolik, ze ma clovek pocit ze jde o zcela jiny telefon), navic momentalne bych tezko hledal telefon, ktery by 950XL ve stejné cenové kategorii konkuroval, co se tyka vzhledu, lidé jako ja, co si kupuji telefony k jinym ucelum, nez chlubenim v hospode (jelikoz k nicemu jinému to neni) nepotrebuji..
Odemykani DUHOVKOU uz je otazka 1-2s. Zde byl ze zacatku opravdu problém a pripadne mi OSTUDA ze stranky MS, kdyz vydali Lumia@950 jako PREMIOVY telefon s necim, co nese nazev Windows Hello BETA!!
Osobne mi odemykani duhovkou (nebo jak se to naziva) pripadne zajimavejsi, nez telefony s odemykanim OTISKEM PRSTU, nepocitaje ze na vetsi polovine telefonu ANDROID s tim uzivatelé spokojeni nejsou a tuto funkci ani nepouzivaji. Takle se staci na telefon jen podivat a sam se odemkne, coz bude vyhoda v zime :-)
* Uz i tak, telefony s 1Gb jsou s posledni verzi WP10 velmi reaktivni (predstav si 3Gb RAM typu DDR4) a z 90% predchozi problémy jsou vyresené, ne jen v otazce celkové stability, ale i nové OTA verze napomohli stabilite a vykonu Bluetoth, Wifi a spustu dalsim funkcim.

(Kuprikladu, Lumia@650 za 2950Kc, mi nepripadne spatna cena velké plus za SUPPORT/Podporu Microsoft, kterou muzes klidne vyzkouset, zavolej ze se ti polamal telefon :-) to samé pak zkus u tvého vyrobce telefonu tedy v pripade ze ho najdes :-p a porovnej :-))

A proto je internet plnej zpráv o tom, jak se Microsoftu na mobilním poli daří a prodává obrovský množství smartphonů. Kdyby se Lumie prodávaly po celým světě tak dobře, jako v Česku, tak by to byl opravdu úspěšnej systém, ale Česko je v tomto podivná výjimka.
Prostě tomu nedávám velkou budoucnost, dopadne to jak se Symbianem, prostě to nechají dožít. Zvláště, když se připravují na Surface.

BTW - tvoje příspěvky TLDR.

• Ono, prave "Zpravy na Internetu" písou ruzné veci, nepocítaje, ze vetsí mnozství neznamená vestí kvalitu, i maly kasparek muze hrat ve velkém divadle.
• Hry me na telefonu nezajímají, ostatní naradí co potrebuji mas uz v instalované.
* Pak je jasné, ze kdybych nepouzíval prevázne sluzby Misrosoft, by pro me z poloviny padl na kvalite, pro uzivatelé servisu Google, je urceny android.

• Dnes jsem kupríkladu zkousel Conntinum bez Conntium(jen TEL bez náké krabicky), jen jsem bezdrátove pripojil "WP10 k PC", kde se telefon stal jakousi mysí a ovládacím panelem), na obrazovce PC/Monitoru se zobrazí klasická plocha Windows 10, az na to, ze menu start je vlastne Start plocha telefonu (neco jako vzdálená plocha) , jde pouzít Ege, Sms, contakty, Exel, opravdu zajímavé, nevím zdali existuje nejaky konkurencní mOS, co by toto umel /samozdrejme k této sluzbe není zapotrebí instalace zádného SW tretí strany.
* A takovych mozností a vecí je tam opravdu hodne, i kdyz jsou to treba malickosti, pro me to dela ten cely rozdíl.

Ono, WP sleduji opravdu dlouho, zajímám se i o vyvoj/programovaní aplikaci UWP pro tuto platformu a mohu ríct, ze "WP10 Anniversary" uz konecne udelalo tu caru za 8.1 nebo nefunkcním a opravdu nedodelanym Windows 10, opet, bohuzel nevím kdy tento UPgrade bude dostupny pro CR (snad otázka nekolika dní)..
Ale chapu, ze v CR bohuzel chybí ukrutne aplikace UWP, jako banky etc, coz muze byt odrazující..

Pro me, jako uzivatele prevazne sluzeb, clodu MS, je WP k nezaplacení, potom ze se neprodává tak jako kokurence, coz je snad logické i pos stránce dostupnych modelu, kde Android vyrabí kdejakej koreánec :-) z neho nedelá spatnou platformu, i pres opravdu hrozny zacatek s WP10 kde mohu potvrdit ze byl nespolehlivy a nedodelany.

TLDR : znamená co, dlouhej príspevek asi co ?