Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kontakt na společnost Samsung?

Rád bych napsal mail společnosti Samsung (ne v ČR), ale nikde nemůžu najít příslušnou mailovou adresu. Na webu samsung.com sice nějaký kontakty jsou, ale buď telefonický nebo přes formulář k některým zařízením. Zkusil jsem obligátní info@samsung.com, ale schránka evidentně neexistuje. Českýmu zastoupení jsem už psal, ale jejich odpověď mi nestačí. Poradíte?

Pavel

Zkoušel jsem psát na všechny tady uvedený/naznačený adresy a vracelo se to jako nedoručený, až na adresu od kmochny: merchant@samsungcorp.com

Důvod, proč jsem psal Samsungu: rád bych zakoupil Q1 Ultra tu v ČR a český zastoupení mi odepsalo, že o termínu uvedení na náš trh nic neví, tak jsem to zkusil touhle cestou. Kdybych se snad dočkal uspokojivé odpovědi, dám vědět. Díky všem!

Pavel

V tom pripade najlepsie urobis ak pojdes sem ContactUs.htm a kliknes si v zozname asi na notebook PC, a zadas otazku do formulara, vyber zo zoznamu to na co sa pytas a typ otazky vyber asi najlepsie "purchase" a napis co chces. Neboj sa ono im to interne urcite dojde emailom a tymto sposobom to naozaj dojde tomu kto o tom konkretnom produkte a type_otazky aj nieco vie.
Vypln tam svoj email, adresu nevyplnuj :-)
A keby to nahodou po volbe spravnej krajiny islo zas len na tu cesku podporu tak napis este raz a vyber krajinu tu kde sa ten notebook predava :-)

Ak to posles kdesi na merchant tak z toho asi tam budu dost nestastni :-) ptz to je tusim o uplne niecom inom.